Telefony komórkowe, na których WhatsApp przestanie działać w marcu

Telefony komórkowe, na których WhatsApp przestanie działać w marcu

Zmiany idą dla każdego Największe aplikacje do przesyłania wiadomości Naszego czasu. Od 1 marca 2024 r. WhatsApp Przestanie aktualizować się na niektórych urządzeniach mobilnych.

z Oficjalna strona WhatsApp Zgłaszają, że z aplikacji można nadal korzystać, dopóki smartfon jest obecny Android 5.0 lub nowszy lub iOS 12. Dzieje się tak, ponieważ poprzednie wersje tych plików Nie spełnia aktualnych norm bezpieczeństwa lub jest przestarzały.

Urządzenia, które przestaną działać

To urządzenia, które Nie będzie już kompatybilny z WhatsApp I Do pracy od marca:

  • SAMSUNG: Samsung Galaxy Core, Samsung Galaxy Trend Lite, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy S3 Mini, Samsung Galaxy Trend II i Samsung Galaxy X Cover 2.
  • LG: LG Optimus L3 II Duo, LG Optimus L5 II, LG Optimus F5, LG Optimus L7II, LG Optimus L5 Duo, LG Optimus L7 Duo, LG Optimus F3, LG Optimus L3 II, LG Optimus F3Q, LG Optimus L2 II, LG Optimus L4 II, LG Optimus F6, LG Enact, LG Lucid 2 i LG Optimus F7.
  • Huawei: Huawei Ascend Mate, Huawei Ascend G740 i Huawei Ascend D2.
  • Sony: Sony Xperia M i Lenovo A820.
  • ZTE: ZTE V956 – UMI X2, ZTE Grand S Flex, ZTE Grand Memo.
  • iPhone'a: iPhone'a 6S i iPhone'a 6S Plus.
  • Inne marki: Faea F1THL W8, Wiko Cink Five, Wiko Darknight i Archos 53 Platinum.

Marzec, miesiąc aktualizacji

Uzupełnieniem tej nowej aktualizacji platformy jest kolejna aktualizacja, nie mniej innowacyjna. Użytkownicy WhatsApp będą mogli to zrobić już 1 marca przyszłego roku Czytaj i wysyłaj wiadomości na inne platformy Bez konieczności opuszczania aplikacji. Babcia Następuje to w związku z wejściem w życie nowego Ustawa o rynkach cyfrowych (DMA) W Unii Europejskiej ustawodawstwo wymagające „strażników” z Ponad 45 milionów użytkowników Tylko na kontynencie europejskim należy przyjąć szereg środków w celu ulepszenia usług aplikacyjnych – jednym z nich jest Zgodność-.

Ta interoperacyjność będzie początkowo skupiać się na tekście, głosie, obrazach, wideo i plikach; pomimo Połączenia grupowe i czaty zostaną zrealizowane później. Bez wątpienia jest wiele osób, które wolą inne komunikatory internetowe, ale decydują się pobrać WhatsApp, aby mieć kanał komunikacji, w którym obecna jest większość ich bliskich.

Korzystając z tego narzędzia, wiele osób może dodatkowo podjąć decyzję o zmianie platformy Szyfrowanie typu end-to-end W rozmowach. Aby jednak uniknąć masowego exodusu, Meta utrudniła użytkownikom Internetu wysyłanie wiadomości z konkurencyjnych aplikacji. Użytkownicy muszą Ręcznie włącz interoperacyjność na czacie Mogą mieć możliwość anulowania go w dowolnym momencie. Jeśli ją dezaktywują, nikt poza WhatsApp nie będzie mógł ich napisać.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *