Telewizja z czasów premiery „Verano azul”

Najgłośniejszy serial w tym tygodniu nie był ostatnim Netflix lub z hbo max, numer. To było niebieskie latoPremiera odbyła się 11 października 1981 r. i zakończyła się po dziewiętnastu rozdziałach 14 lutego 1982 r.

The niepokojące wieści O aktorze, który grał Kiełbasa w serii Antonio Mercero Uaktywnił naszą nostalgię. Więc poszliśmy do gazety i otworzyliśmy magazyn PT Od tego tygodnia w październiku TryktrakA Julia I firma wkroczyła w nasze życie. Tak jak powiedziałem guruchaga„Podróżuj z nami”. W tym przypadku do przeszłości telewizji.

poniedziałek 5 października 1981

Oczywiście są tylko dwie serie i obie są publiczne. Pierwszy otwiera się o 14:15. List adaptacyjny A od 17 do 18.15 robi sobie przerwę. O 18.35 program dla dzieci rozpoczyna się o godz biały latawiecProgram stworzony przez Lulu Rico w roli głównej Jaime Blanche (Kierownik Departamentu Czasu później) Mette Tugar. 19:00, 2 minuty do gruby dom książka zanim zaczniesz Pion. W wieku 21 lat musisz zobaczyć wiadomości. Dzieci kładą się spać, bo muszą odpocząć, a dorośli patrzą dalej Z mięsa i kościamerykański serial o byłym więźniu (grany przez niego) Toma Berengera), który został bokserem.

Jeśli chodzi o drugą serię, jej programowanie zaczyna się o 19:30, a kończy o 22:00 klub kinowy (klasyczny historie radiowe) i nieuniknione – wtedy – dokumentalny charakter.

wtorek 6 października 1981

Wtorek to wspaniały dzień. O 21:35 program wieloośrodkowy, nad którym pracujesz Mały Domingo CastanoA Alfredo Amistoi Również Paca Gabaldonmiędzy innymi: 300 milionów, nawiązując do Hispanidad, klasycznego rewiowego show nadawane z Hiszpanii za pośrednictwem satelity do wszystkich krajów OTI. Ale najlepsze tego dnia dopiero nadejdzie: wtorek to dzień poświęcony Ewings. O 22:35 cała Hiszpania siedzi przed telewizorem, aby oglądać Dallas. „Od Cabo de Gata do Finisterre/Musisz zobaczyć, jak ludzie mają się z JR”, śpiewa z więcej powodów niż święty Pepe da Rosa.

głowa „300 milionów”

Środa 7 października 1981

Jest 20.25. Już czas NieruchomośćAle uwaga, to nie miniserial o niewolnictwie, ale program etnograficzny wyprodukowany przez RTVE. w Godziny szczytumożesz wybrać między filmem sesja nocna Na pierwszym kanale lub w teatrze, który nadaje drugi.

czwartek, 8 października 1981 r.

„Kochanie, jesteś dużo warta.” To zdanie, które łowca talentów powiedział do Moghaddama Dziś wieczoremJest to program wymyślony przez wielkich Tula. W rzeczywistości ta dziewczyna zadzwoniła Carmen Mora I będzie dziewczyną Almodóvara, jest wiele warta. Jest 21:35 w czwartki, można to zobaczyć na starcie, zanim rozpocznie się wyścig w drugim, o 21:50. Benny Hill.

piątek 9 października 1981

O 20:25 nie możemy przestać oglądać Lepiej zapobiegaćZ mądrą poradą medyczną. Następnie, od 21:35, teatr emituje zarówno pierwszy, jak i drugi. Wreszcie po drzemce (17:00) jest tenis, turniej Conde de Godó, ale o 19:30 zaczynają się dobre rzeczy: kluczz BalbinKtóry zakończy się o świcie o 23:45.

Sobota 10 października 1981

List poprawkowy wstaje wcześnie: 10:45 Dzieci jedzą śniadanie, myją się, ubierają i są gotowe do zobaczenia Sobota. Potem przejmują kontrolę nad telewizorem – ale nie czymś, co nie jest – najstarszym. Jaki maraton się trzymają: film Pierwsza sesja (16.05), marzec klaskać (18) przygody aniołki Charliego (20) , Raport tygodniowy (21,15) i Sobotnie Kino (22.15). Jak uciec od telewizora, który wyłącza się o dwunastej w nocy.

Gwiazdy Aniołów Charliego

A to nie wszystko, bo jest inny kanał. W porze lunchu (14:25) kanał drugi nadaje z drugiej strony żelaznej kurtyny A NRD i Polska Kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Hiszpanii. Nawiasem mówiąc, skoro mówimy o piłce nożnej i wznowieniu transmisji ligi w tym tygodniu, nie możemy zapomnieć, że pochodzi ona od byłych sędziów i byłych piłkarzy, którzy komentowali mecze, a także od umieszczenia mikrofonu na dole na polu lub w pudełku, coś, co wymyślił. Jose Maria Garciaktóry wyjedzie za miesiąc i trochę 10 października 1981 25. zegarw SER, aby dołączyć później 3. antena. Wracając do drugiego programu, w nocy o 20:45 przechodzimy do kolejnego klasycznego programu Paradise Film: Premiery telewizyjne.

Niedziela 11 października 1981

W niedziele pismo zmieniające składane jest o godzinie 9:45. po, po, Dzień Lorda (10.30) Program muzyczny Młody (11.30) Sport czas i znak (12.30) i Magazyn Byk (14). O 16:05 mieli premierę familijnego i letniego serialu w reżyserii Antonio Mercero z udziałem bardzo znanego Antoniego Ferrandisa: jego tytuł niebieskie lato. W końcu, jeśli przejdziemy do drugiego, możemy zobaczyć cały rozdział naszego ulubionego dziennikarza Lou Granta.

Tak jak w niedzielę, program pierwszego kończy się później niż zwykle, o pierwszej w nocy, ponieważ program sportowy zaczyna się o dwunastej.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.