Telewizory, które oszukują ludzkie oko i wyglądają jak dzieło sztuki

Telewizory te zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​stylu życia ludzi. (SAMSUNG)

ekrany telewizory Ewoluował, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość obrazu i dostosować się do różnych potrzeb. Nowoczesna koncepcja polega na integracji z projektem domu i staniu się częścią dekoracji.

SAMSUNG Wprowadziła na rynek gamę urządzeń, które osiągają poziom obrazu, który oszałamia gołym okiem, ponieważ wygląda jak dzieło sztuki na ścianie lub plakat z rodzajem identyfikacji bardzo zbliżonym jakością do papieru.

Ta rodzina telewizorów to Lifestyle TV House. Ekrany charakteryzują się eleganckim i prostym stylem, z wąskimi ramkami i wysokiej jakości materiałami, choć zawierają technologię skoncentrowaną na zrównoważony rozwój.

Ta linia urządzeń ma sześć referencji i każda jest przeznaczona do innego rodzaju użytkowania, ale zawsze z myślą o ekranach, które integrują się ze środowiskiem domowym lub przestrzenią, w której będą używane.

Może Cię to zainteresować: Netflix wprowadzi gry wideo na telewizory, a telefon komórkowy będzie pilotem

The Frame jest jednym z tych odniesień i zawiera 1700 dzieł sztuki z obrazami i fotografiami, dzięki czemu użytkownik może wybrać, którego użyć, a jego telewizor zmieni się w obraz po wyłączeniu ekranu.

Doświadczenie można dostosować do tego stopnia, że ​​istnieje możliwość dodania ramek magnetycznych w różnych kolorach i wzorach, tak jak dzieło sztuki.

Kolejnym urządzeniem jest Freestyle, które jest przenośne, co oznacza, że ​​waży mniej niż kilogram, a jego ekran obraca się o 180 stopni, aby dostosować się do różnych powierzchni.

Inne alternatywy to telewizory, które koncentrują się na oglądaniu treści NFTPanele rozmieszczone są w przestrzeniach zewnętrznych, a projektor umożliwia wyświetlanie treści na telewizorach o przekątnej do 120 cali w formacie 4K.

W przypadku tych premier firma wykorzystała różne koncepcje zrównoważonego rozwoju, takie jak produkcja, dystrybucja i marketing urządzeń zmniejszających emisję dwutlenku węgla. Ponadto wdrożyli kontrole środowiskowe, które nie wymagają baterii, ale są ładowane przez światło słoneczne.

„Od kilku lat wdrażamy strategie, które pozwalają nam oferować konsumentom produkty bardziej przyjazne dla środowiska. Produkty z kolekcji Lifestyle są dostarczane w ekologicznych pudełkach, z niskim procentem atramentu i potencjałem, aby stać się przedmiotami dekoracyjnymi” – powiedział Joe Lee, prezydent Kolumbii.

Może Cię to zainteresować: Neo QLED i QLED: co oznacza ta technologia w telewizorach i ekranach gier

Telewizory te zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do ​​stylu życia ludzi. (SAMSUNG)

przypadku z naruszeniem tego telewizory Cienkie i ekologiczne są panele osocze. Technologia, która pozostała w przeszłości, mimo że była trendem, ale ze względu na koszty, zużycie energii i jakość jest ignorowana przez producentów.

W tym czasie plazma ledwie osiągała jasność 100 nitów, co czyniło ją idealną do ciemnych pomieszczeń, ale nie nadawała się do jasnych pomieszczeń. Podczas gdy urządzenia diody LED Przekracza 1000 lumenów i dobrze pasuje do każdego otoczenia.

Ze względu na swoje działanie były podatne na wypalanie ekranu, czyli pozostawianie cienia podczas oglądania statycznych obrazów przez długi czas.

Zużycie energii i ciepło były głównymi punktami jego zniknięcia. Producenci musieli uwzględnić wiele wewnętrznych wentylatorów, aby zapewnić ich chłodzenie, co podniosło ich cenę, a także sprawiło, że były cięższe i grubsze.

Czynniki skorygowane za pomocą następujących technologii, oferując ultracienkie ekrany, o niskim zużyciu energii i bez ogrzewania panelu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *