Ten inteligentny zegarek może zostać uaktualniony do następnego systemu operacyjnego Google i Samsung | Przybory

Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się o wiadomości historyczne W sektorze urządzeń do noszenia: Nadchodzące smartwatche Samsunga będą wyposażone w Wear OS Zamiast systemu operacyjnego Tizen. Zauważalna zmiana, która daje szczególny początek nowej umowie o współpracy między obiema firmami, ponieważ koreańska firma G pomaga majorowi w tworzeniu tego nowego systemu operacyjnego.

Prawda jest taka, że ​​stopniowo otrzymujemy Nowe informacje o nowym Wear OS. I teraz Oświadczenie GoogleUsuń pewne wątpliwości dotyczące nowego systemu operacyjnego.

Przede wszystkim producent potwierdził, że nazwa systemu operacyjnego dla urządzeń ubieralnych została opracowana wspólnie przez Samsunga i Google W końcu zostanie nazwany Wear OS 3. I nie tylko to, ogłosili również kilka smartwatchów, które będą wyposażone w ten odnowiony interfejs.

Mobvoi, Fossil i Samsung, znani pionierzy Wear OS 3

obecnie, Mobvoi potwierdził, że TicWatch Pro 3 i TicWatch Pro 3 Cellular, a także TicWatch E3, będą mogły zostać uaktualnione do Wear OS 3 Jeśli użytkownik chce. Opcja, która będzie dostępna w połowie 2022 roku, chociaż jest pewien haczyk: jeśli chcesz wskoczyć, będziesz musiał „przywrócić stary smartwatch do ustawień fabrycznych w ramach przygotowań do przeglądu oprogramowania”.

w ten sposób, Utracisz wszystkie zapisane dane, a także konfigurację urządzenia do noszenia. Oczywiście oczekiwano, że urządzenie zostanie zresetowane w celu aktualizacji do tego nowego systemu operacyjnego, ale więcej niż jeden właściciel kompatybilnego smartwatcha Mobvoi pomyśli dwa razy, zanim wykona skok.

Wiadomo też, że jaNadchodzące zegarki Fossil będą również miały możliwość uaktualnienia do Wear OS 3, Ale trafią na rynek z oryginalną wersją i nie będzie innego wyjścia, jak zaktualizować później, jeśli chcesz cieszyć się najnowszym systemem operacyjnym Google i Samsung dla urządzeń do noszenia.

Z drugiej strony około cuŻaden smartwatch, który nie ma procesora Qualcomm Snapdragon Wear 4100, nie będzie kompatybilny z Wear OS 3. Wśród modeli, których dotyczy problem, jest Fossil’s Gen 5, który jest kolejnym świetnym punktem odniesienia dla firmy.

Google to potwierdził Te urządzenia otrzymają dwa lata aktualizacjiAle szkoda, że ​​właściciele dowolnego modelu Wear OS, który nie ma procesora Qualcomm 4100, mogą uruchomić Wear OS 3.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *