Ten klasyk NES wpłynął na ewolucję God of War Ragnarok

Ten klasyk NES wpłynął na ewolucję God of War Ragnarok

Redakcyjny: gry / Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda /kabel / Wiadomości Google

Od strony twórczej gry wideo i ich rozwój przeszły zmiany pokoleniowe, ale jak na razie pozostaje nawiązaniem do znanej wielu przeszłości, to przecież młoda branża. Dzisiejsi programiści są graczami od dzieciństwa, a ich pierwsze metody przetrwały w tym medium do tej pory, co świadczy o tym, że są to efekty menedżera Bóg wojny Ragnarok.

Wideo: Dobro, Zło i Woda! – Bóg wojny Ragnarok

NES i jego klasyka wpłynęły na Erica Williamsa, dyrektora Bóg wojny Ragnarok

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z IGNEric Williams, dyrektor Bóg wojny Ragnarok, opowiada o grach NES, które wpłynęły na jego perspektywę rozwoju i podstawach elementów, które zastosował w praktyce, przejmując IP SIE Santa Monica. Według Kreatywności, pierwszym tytułem, który uważa, jest legenda o zelda To pobudziło jego zamiłowanie do postrzegania środowiska naturalnego jako sceny do opowiadania historii. wtedy to Castlevania II: Simon’s Searchgrę, którą uważa za kompletny biznes dzięki interakcji w mieście, jego podstawowemu cyklowi dnia i nocy, a także legendom jego stworzeń.

Z drugiej strony Eric Williams zwrócił uwagę na efekt Mike Tyson Uderzający!!, konkretnie do walki, ponieważ mechanika i krzywa trudności pozostają podstawą tworzenia gier wideo. Kolejny tytuł, który wpłynął na kreatywność i z kolei Bóg wojny Ragnarok on jest gwiazdy baseballu. W tym przypadku stwierdził, że zarządzanie statystykami i ich wpływ na decyzje i działania drużyny baseballowej nauczyły go prawidłowego zarządzania systemami progresji i ich wpływem na wrażenia z gry.

Wreszcie menedżer Bóg wojny Ragnarok obserwowany jako efekt Okup w River City Poprzez różne rodzaje interakcji z postaciami, manipulację przedmiotami, zasobami i podejmowanie decyzji.

Bóg wojny Ragnarok Jest teraz dostępny na PS4 i PS5. w ten link Znajdziesz tu również wszystkie istotne informacje Nasza pisemna recenzja.

Nadal jestem na LEVEL UP.

WIDEO: SPEEDRUN – ZIELONY XBOX Z ZAzdrością o GOD OF WAR RAGNAROK!

Linia

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.