Ten kod Palworld pozwala zdobywać zasoby od Pals bez konieczności ich zabijania

Ten kod Palworld pozwala zdobywać zasoby od Pals bez konieczności ich zabijania

Gracze wciąż odkrywają nowe sposoby na ominięcie niektórych zasad gry.

Palworld w dalszym ciągu jest jedną z najlepszych gier dostępnych obecnie w tym roku, z milionami graczy cieszących się spotkaniami z nią i oczywiście dużą swobodą, jaką oferuje podczas grania i projektowania wszystkiego, co chcesz, a konstrukcje już zaczynają być brutalne i to widać . Tym razem podamy Ci małą sztuczkę, którą możesz zastosować Zdobądź zasoby od współpracowników Które już schwytałeś bez konieczności ich zabijania, więc jeśli jesteś zainteresowany, zwróć szczególną uwagę.

Jak dobrze wiecie, Palworld to nie tylko gra przygodowa, ma także element survivalowy. Jak zwykle, materiały można zdobyć ścinając drzewa oraz miażdżąc kamień i inne minerały Jest to naprawdę ważne dla produkcji. Chociaż nie wiesz, towarzysze również rozdają materiały, a jednym ze sposobów ich zdobycia jest zabicie tych wspaniałych towarzyszy. Istnieje jednak sposób, aby tego uniknąć i utrzymać przyjaciela przy życiu.

Możesz więc zdobyć zasoby bez zabijania przyjaciela

Osobą odpowiedzialną za zademonstrowanie tej dziwnej metody jest użytkownik Reddita yashpwnz. Jak widać na filmie, który pozostawimy bezpośrednio pod tymi liniami, cała sztuka polega na tym, aby sterować umysłem i jednocześnie go zabijać. To utrzyma twojego ukochanego towarzysza przy życiu Materiały będziesz jednak mógł zdobyć bez problemu. W tej chwili wydaje się, że nie ma informacji, czy można to zrobić w inny sposób, ale wydaje się, że jest to dostępne tylko dla znajomych, którzy jeżdżą.

Jeśli przyszpilisz przyjaciela podczas rzezi, otrzymasz łupy, a twój przyjaciel również przeżyje
przezu/yashpwnz WNa świecie

Jak widziałeś, proces jest bardzo prosty, ponieważ będziesz musiał po prostu wejść w interakcję ze swoim przyjacielem, raniąc go. Nie testowaliśmy tej mechaniki, więc jeśli to zrobisz, robisz to na własne ryzyko. Najlepiej zacząć od przyjaciela, którego nie lubisz zbytnio.Nie chcemy, żebyś stracił kogoś dla ciebie ważnego. Widać, że Palworld ma jeszcze wiele do zaoferowania, właściwie jeden gracz znalazł sześciu kumpli, którzy nie zostali jeszcze zaimplementowani w grze, więc przyszłość tego tytułu rysuje się obiecująco.

Jakiś czas temu było to już pokazane mapa drogowa W przypadku gry, chociaż dostarczenie tej zawartości może zająć trochę czasu, ponieważ programista jest w pełni skupiony na ulepszaniu i rozwiązywaniu wszelkich problemów technicznych, które mogą wystąpić, Tytuł będzie zawierał wiele dodatków. Naturalnie możesz liczyć na odkrycie nowych obszarów mapy, a także nowych przyjaciół i oczywiście nowych wrogów, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby cię zabić.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *