Ten pakiet trzech routerów mesh z Wi-Fi 6 jest bestsellerem na Amazon i jest w sprzedaży po niższej cenie przed Prime Day

Ten pakiet trzech routerów mesh z Wi-Fi 6 jest bestsellerem na Amazon i jest w sprzedaży po niższej cenie przed Prime Day

Routery bardzo ewoluowały w ostatnich latach, ale wiele razy nadal mamy problemy z połączeniem i rozszerzeniem naszego WiFi, zwłaszcza z tańszymi lub oferowanymi przez firmy telefoniczne. W tym celu mamy wiele innych alternatyw, takich jak routery blokujące, a niewielu udaje się osiągnąć związek między jakością a ceną Mercusys Halo H80Xktórą teraz skróciliśmy przez A Pakiet z trzema aureolami Po najniższej w historii cenie: 149,99 euro na Amazon.

MERCUSYS Halo H80X (3-Pack) — WiFi 6 Mesh Router AX3000, dwuzakresowy 2 4Ghz / 5Ghz, 3 porty Gigabit, zasięg do 650m², MU-MIMO, OFDMA, 1024-QAM

Kup pakiet trzech routerów Mercusys Halo H80X w najlepszej cenie

W zalecanej cenie detalicznej 199,99 € trzypak Mercusys Halo H80X jest w sprzedaży na Amazon z 50 euro zniżkiosiągając swoją historyczną cenę minimalną 149,99 euro.

Ten pakiet trzech routerów Mercusys Halo H80X zapewnia dużą prędkość Do 3000 Mb/s przez WiFi 6 z rozszerzeniem do 650 metrów kwadratowych. obejmuje ujednolicona sieć Dzięki temu każde halo jest niezależne, co zapewnia większą stabilność Internetu, a halo zmienia się automatycznie. Obejmuje oba halo Trzy gniazda Do połączenia kablowego Ethernet możemy więc wybrać to, które chcemy jako główne Halo.

Kolejną zaletą routera siatkowego Mercusys jest możliwość łączenia Do 150 urządzeń jednocześnie. Ponadto za pośrednictwem aplikacji marki możemy w pełni skonfigurować halo, łącznie lub indywidualnie, zezwalając lub blokując dostęp do urządzeń i Nadaj priorytet urządzeniu, które chcemywśród wielu innych opcji.

Więcej ofert

Jeśli zrobisz Amazon Primemasz 30-dniowy bezpłatny okres próbny (po 49,90 € rocznie), aby cieszyć się bezpłatną ekspresową wysyłką, priorytetowym dostępem do ofert i usług, takich jak Najlepsze wideoI PrimeMusic Nieograniczone przechowywanie zdjęć. Również, jeśli jesteś studentem, zrób to zażądał premier Kosztuje połowę i masz 90-dniowy okres próbny. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle bez ograniczeń Również słyszalny.

Rozrywka z Apple jest gwarantowana: nie zapomnij, że możesz subskrybować + Apple TV Oglądaj swoje ulubione seriale i filmy (masz siedem dni za darmo, potem 6,99 € miesięcznie) już teraz Muzyka Apple Aby Twoja muzyka nigdy nie zaginęła na Twoich imprezach dzięki dźwiękowi wysokiej jakości (masz bezpłatny okres próbny miesięcznie, a następnie 10,99 € miesięcznie w abonamencie indywidualnym).

Ty też masz go do dyspozycji Książki Apple’a, aby zawsze mieć pod ręką swoje ulubione lektury, czy to w formie książki, czy audiobooka; I Podcast Apple’aGdzie znajdziesz miliony programów do słuchania.

Na naszych profilach możesz być zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata Apple i ofert Applesfera Selection Świergot I Facebook I na naszym kanale kabel.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą być interesujące dla Applesfera.

zdjęcia | Mercosis

w Applesphere | Zalecane przez Apple ustawienia routera, aby maksymalnie wykorzystać szybkość i bezpieczeństwo sieci

Wybierz Applesferę | Najlepsze routery WiFi 6E dla urządzeń Apple

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *