Ten program uruchamiający Minecraft tworzy czterech pełnych graczy z rzędu

Ten program uruchamiający Minecraft tworzy czterech pełnych graczy z rzędu

Do Minecrafta nadchodzi nowa, fajna wersja. Tym razem możesz grać w Cztery z rzędu dzięki temu użytkownikowi

Minecraft stał się najlepiej sprzedającą się grą na świecie, ze sprzedażą przekraczającą 300 milionów egzemplarzy, a wszystko to dzięki imponującej premierze. Zapewniona nieograniczona swoboda i rozgrywka. Z tej okazji jeden z utalentowanych graczy postanowił zbudować Four in a Row, słynną grę planszową, która bawi miliony ludzi od niezliczonych pokoleń. Najlepszy w historii? Gra w Minecraft jest w pełni funkcjonalna, więc możesz grać ze znajomymi na tym świecie.

To nie pierwszy raz, kiedy można zobaczyć mechanizm w tym stylu, kilka dni temu pokazaliśmy Wam również, jak innemu użytkownikowi udało się odtworzyć słynnego Guitar Hero w świecie Minecrafta i oczywiście jak Cztery w rzędzie, Jest w pełni funkcjonalny. Jak widać, teraz możesz grać w te dwie gry w Minecrafcie, wolność kreatywności jest ograniczona jedynie wyobraźnią użytkowników, więc jeśli chcesz wykazać się kreatywnością, ta gra zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.

To cztery z rzędu w świecie Minecrafta

Osobą odpowiedzialną za ten imponujący projekt jest użytkownik Reddita Tostowe. Na subreddicie Minecrafta pokazał duży film, w którym Będziesz mógł docenić każdy szczegół tej konstrukcjiMam nadzieję, że uda ci się go odtworzyć, mimo że jest to naprawdę skomplikowane, o czym dobrze wiesz. Jeśli nie możesz się doczekać końcowego wyniku tych czterech z rzędu, tuż pod tymi liniami zostawiamy Ci wideo, o którym mowa, zwróć uwagę i ciesz się tym wspaniałym wynalazkiem.

Zrobiłem Connect Four bez widocznych przewodów (Hipster)
przezty/towsti WRzemiosło Maine

Być może nie są to najczęstsze konstrukcje w świecie Minecrafta, tak naprawdę Na najbardziej imponujących obrazach często dominują domy, forty i zamki. W rzeczywistości niedawno udostępniliśmy Ci jeden z najlepszych zamków, jakie możesz zobaczyć w grze, więc jeśli chcesz wyremontować swój dom w Minecraft, byłoby wspaniale, gdybyś spróbował zdobyć kilka pomysłów i stworzyć swój własny, oryginalny architektoniczny praca.

Jak widać, po wielu latach Minecraft nadal sprawia mnóstwo frajdy. Największym sukcesem gry jest swoboda przeżycia własnej przygody, tworzenia niemal wszystkiego, co przychodzi na myśl Podziel się tym wspaniałym przeżyciem ze swoimi przyjaciółmi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *