Ten smartband jest jednym z niewielu, który zawiera Alexę za 27 €

Ten smartband jest jednym z niewielu, który zawiera Alexę za 27 €

Zamiast wydawać blisko 70 euro, które już trochę kosztowały, oferujemy bardzo ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć smartband w szalonych cenach. Chodzi o rozszerzenie Zespół Amazfit 5który zawiera wszystko, czego możesz potrzebować, z pełnokolorowym ekranem i ciekawszymi opcjami dla każdego.

Czy ją widzimy? Przede wszystkim zostawiamy ci link do zakupu poniżej, gdzie możesz zobaczyć odpowiedni model, o którym mówimy:

smartband z wieloma do powiedzenia!

Cóż, Amazfit Band 5 to inteligentna bransoletka Idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn ze względu na swój rozmiar, z możliwością dopasowania do każdego rozmiaru nadgarstka. wiesz Jaki jest najlepszy smartband?

Ta inteligentna bransoletka nie może pominąć wszystkich rodzajów czujników Zmierz stan swojego ciała!: tlen i saturacja krwi, tętno, pomiar snu… Będziesz mógł aktywować wszystkie te pomiary 24/7, co jest dużą wadą.

Jedną z najbardziej uderzających nowości jest to, że obejmują: Alexa! Jest to jedna z niewielu inteligentnych bransoletek, które działają i oczywiście czyni ją jedną z najlepszych bransoletek na rynku. Co będziesz mógł zrobić? Zadawaj pytania, tłumacz, ustawiaj alarmy i zegary, twórz listy zakupów, sprawdzaj pogodę lub warunki na drodze, a nawet steruj swoim domem i urządzeniami inteligentnymi.

Jego bateria to także iluzja: do 15 dni z rzędu bez ładowarki! Zapomnij o konieczności Ładuj przez 2 tygodnie. Oczywiście wszystko będzie zależeć od tego, jakie czynności wykonujesz, jakie czujniki aktywowałeś i inne zmienne.

Ogólnie bardzo dobrze? Inteligentny zespółJedna z najlepszych aplikacji na rynku. Kładziemy nacisk na szczegóły, które zawiera Alexa, ponieważ jest ich tak mało, co czyni ją silnym kandydatem do znacznie łatwiejszego życia. To jak posiadanie inteligentnego asystenta na nadgarstku! Możesz nawet włączyć z niego ogrzewanie. Przez cały czas wystarczy mieć podłączony telefon komórkowy.

Jak to zdobyć w szalonej cenie

A co z ceną? To bez wątpienia jeden z detali, który może Cię zainteresować w tym modelu. Nic nie jest poza rzeczywistością Zespół Amazfit 5 Jego regularna cena wynosi około 45 € (co samo w sobie jest dobre).

Jednak dzięki 34% zniżce pozostanie na poziomie 29.49. Przed sfinalizowaniem zakupu zaznacz pole wyboru Kupon, zostanie naliczone dodatkowe 10%, więc pozostanie w bezkonkurencyjnej cenie. Wykorzystać mnie!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *