Ten telefon Samsung Galaxy 5G to czarujące piękno

Zdobądź jeden z najpopularniejszych telefonów komórkowych koreańskiej firmy. Samsung Galaxy ma wiele do zaoferowania.

Możesz mieć swoje drzwi Samsung Galaxy Z 5G za mniej niż można by się spodziewać. jeden z średni zakres które ostatnio poleciliśmy, Telefon Samsung Galaxy A53 5GTy masz Zniżka 100 euro na amazon. Mówimy o jego globalnej wersji, oczywiście, która pochodzi z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci.

Dobry ekran 120 Hz, procesor z całą potrzebną mocą, 4 aparaty, które wykonują świetną robotę i baterię, o którą nie musisz się martwić. Telefon komórkowy Samsung jest dostarczany z pełną listą funkcji i jest w stanie zadowolić szerokie grono użytkowników. Z tą zniżką w wysokości 100 euro musisz wziąć pod uwagę zakup.

Telefon Samsung Galaxy A53 5G

Kup telefon Samsung ze zniżką

Ciesz się grami, serialami i filmami na 6,4-calowy panel Super AMOLED, rozdzielczość Full HD+, 120 Hz Samsung bierze to na siebie. Technologia AMOLED zapewnia żywe kolory, wysoką częstotliwość odświeżania i płynność, w której można się zakochać.

Pod pięknym ciałem naszego bohatera mieszka jeden z procesorów Samsunga, który jest Exynos 1280. To ośmiordzeniowy układ, który działa dobrze i nie będziesz mieć problemów na co dzień. Ponadto jego 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci Wystarczające dla większości użytkowników.

  • Samsung exynos 1280
  • 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej
  • Wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala Full HD + 120 Hz
  • 4 tylne kamery
  • Akumulator 5000 mAh i ładowanie 25 W
  • NFC i 5G

Natknęliśmy się na poczwórny tylny aparat w ukrytym module tego Galaxy: ma główny czujnik 64 megapikselea szeroki kąt Czujnik 12MP, czujnik 5MP dla tryb portretowy i jeden obiektyw makro 5 megapikseli. W małym otworze z przodu znajduje się 32-megapikselowy aparat.

W trzewiach tej galaktyki Bateria 5000 mAh kompatybilna z szybkim ładowaniem do 25W. Da Ci energię potrzebną do spędzenia całego dnia na dworze, ciesząc się smartfonem. Ten kompletny zestaw jest zamknięty przez sekcję komunikacyjną, z NFC i 5G Pozwoli ci to poruszać się z pełną prędkością.

Telefon Samsung Galaxy A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G to telefon komórkowy, któremu można zaufać, koreańska firma nie jest nowicjuszem. Jego średni zakres od wielu lat należy do najlepiej sprzedających się produktów na rynku, a jego terminale są synonimem bezpieczeństwa. Ponadto, jeśli możesz uzyskać taki błąd ze zniżką 100 euro… o co jeszcze możemy prosić?

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. Przystąp Do kanału ofert Andro4all Aby zobaczyć najlepsze oferty, zanim ktokolwiek inny.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.