Ten wysokiej klasy tablet ma wyświetlacz 2K, podwójny aparat i 12 GB pamięci RAM za jedyne 300 euro

Ten wysokiej klasy tablet ma wyświetlacz 2K, podwójny aparat i 12 GB pamięci RAM za jedyne 300 euro

Można mieć wysokiej klasy tablet, na którym można grać jak na telefonie komórkowym i to bez konieczności wydawania dużych pieniędzy. Tak właśnie jest w przypadku tego modelu znanej firmy Lenovo, który charakteryzuje się wysokiej jakości procesorem, aż 12 GB RAM-u i zachwycającym ekranem 2K. Co więcej, możesz go kupić w bezprecedensowej cenie na AliExpress.

Konkretnie zwrócimy uwagę Lenovo Legion Y700 Tablet z zaawansowanym sprzętem, który pozwala nam cieszyć się wspaniałymi wrażeniami użytkownika, szczególnie podczas grania w gry, ponieważ może w pełni wykorzystać każdy tytuł w Sklepie Play. Co najlepsze, na AliExpress dostępna jest jego wersja z 12 GB RAM Za bezkonkurencyjną cenę. Poniżej powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć i na pewno pokochasz.

Wyświetlacz 2K, najwyższej klasy procesor i mnóstwo pamięci RAM

Mówimy o tablecie o oszałamiającym designie, który jest bardzo wygodny w obsłudze. Posiada stylową metalową ramę o grubości 7,9 mm i waży zaledwie 375 gramów. Dzięki temu jest łatwy w transporcie, a gdy z niego korzystamy, szybko nie znudzi nam się jego noszenie. Ekran jest 8,8 calama Rozdzielczość 2K (2560 x 1600 pikseli), częstotliwość odświeżania 120 Hz Charakteryzuje się częstotliwością próbkowania dotykowego wynoszącą 240 Hz oraz pokryciem do 100% gamy kolorów DCI P3, co zapewnia oszałamiającą jakość obrazu.

Jeśli chodzi o sprzęt, znajdujemy procesor Qualcomma Snapdragona 870któremu towarzyszy aż do 12 GB RAM-u i 256 GB Pamięć wewnętrzna. Nie trzeba dodawać, że dzięki tym elementom zabawa tym tabletem będzie prawdziwą przyjemnością, niemal podobną do tej, jaką możemy uzyskać z obecnym telefonem komórkowym premium. Zawiera także System chłodzenia Specjalizuje się w komorze parowej o powierzchni 8500 mm2 i odpowiada za uniknięcie problemów z przegrzaniem, nawet przy pełnej wydajności. Ponadto zawiera m.in Bateria 6550 mAhNieźle, biorąc pod uwagę jego ekran i jest kompatybilny z dużym ekranem Szybkie ładowanie 45 W.

Jak na razie nie możemy mieć żadnych skarg, ponieważ wyświetlacz, wygląd i wydajność są szalone. Ale To nie jest idealne A my powiemy Ci dlaczego. Lenovo oficjalnie sprzedaje ten tablet wyłącznie w Azji. Co to znaczy? Wersja, którą możemy kupić na AliExpress nie jest globalna, jest to wersja chińska. W takim przypadku sprzedawca jest odpowiedzialny za dostosowanie go za pomocą wielojęzycznej globalnej pamięci ROM (w tym hiszpańskiej), a także Sklepu Play. W ten sposób stał się on w 100% skuteczny w naszym kraju i języku, vs Niektóre ograniczenia. Na przykład nie jest kompatybilny z aktualizacjami OTA, a niektóre aplikacje, takie jak Netflix, mogą nie działać poprawnie.

Zdobądź ten najwyższej klasy tablet w bezkonkurencyjnej cenie

Jak widzieliśmy w tym przeglądzie jego specyfikacji, podsumowując, możemy stwierdzić, że Lenovo Legion Y700 to niesamowity tablet, wyposażony w wysokiej klasy sprzęt typowy dla droższych urządzeń. Został zaprojektowany tak, abyśmy mogli dobrze się bawić. Co prawda ma jednak pewne ograniczenia programowe Może on ci to wynagrodzi Jeśli tego chcesz, najlepiej nadaje się do gier wideo i chcesz uzyskać doskonałą wydajność przy niskim koszcie.

Cena tabletu Lenovo

Największą zaletą jest jego cena. Kopiuj 12 + 256 GB Za jedyne 300 euro I z bezpłatną wysyłką w ciągu 3 dni w Hiszpanii, bez ryzyka celnego. Jeśli wolisz wersję z 8 + 128 GBmożesz zaoszczędzić więcej, ponieważ jest on dostępny dla 269 ​​euro. Dodatkowo ma doskonałe recenzje, które pokazują, że ten produkt jest najlepszym zakupem.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *