Tenisista Comino Steven Joel Moreno zdobywa srebro w Polsce | Inni

Młody tenisista Comono, Steven Joel Moreno, nadal odnosi sukcesy w tenisie stołowym.

Moreno zdobył srebrny medal w dywizji U-13 na Mistrzostwach Świata Juniorów w Tenisie Stołowym (WTT) w niedzielę we Władysławie.

Młoda obietnica Portorykańczyka z tenisem stołowym polegała na pokonaniu w fazie grupowej Polaka Samuela Mischny 3:1 i Francuzki Nova Vital 3:1. Otrzymał „tort” w głównej obudowie pierwszej rundy, pokonując w drugiej rundzie Johna Skaltę z Czech 3:0.

W półfinale Moreno pokonał Alexa Bakulę z Polski 3:2, a następnie przegrał 3:0 w finale z Lee Chyungo z Korei.

Portorykańczyk był również aktywny w dywizji U-15, spadając do pierwszej 32 rundy.

Moreno – obecny numer jeden na świecie w swojej dywizji – pojedzie do Hiszpanii, gdzie od 23 do 26 maja będzie rywalizował jako młodzieżowy zawodnik WTT na Platja d’Aro w Gironie w Hiszpanii.

Po tym meczu wyjedzie na zgrupowanie w Hiszpanii, gdzie pozostanie do 4 czerwca.

Eugenio Curra jest uczniem-sportowcem w Cruz Community School, która specjalizuje się w sporcie, w Alberg Olympicos w Salino, Moreno.

Z kolei Enrique Yezue Ríos Torres, numer dwa na świecie w dywizji U-13, zakończył młodzieżowy turniej WTT w Polsce w pierwszej ósemce imprezy.

Tenisista Oscar Priel Rivera również był aktywny w zawodach. W dywizji U-17 dotarł do 16 rundy, a w U-19 skończył w czołowej 32.

Brąz dla Brianny Burgos

W innych wynikach juniorka Brianna Burgos zdobyła w ubiegły czwartek brązowy medal w dywizji U-19 Młodzieżowych Mistrzostw WTT w Limie w Peru. W półfinale pokonała 2-0 indyjską Theę Barrack.

Dowiedz się więcej o tej i innych nowościach. Kliknij tutaj, jeśli jesteś użytkownikiem Android Lub iPhone.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.