Teqball, sport, który rozwija się gigantycznymi krokami, walczy o tytuł olimpijczyka

teqball, Sport, który zrewolucjonizował sieci społecznościowe, dobiega końca Olimpijski. Do Sześć lat Zaczyna się rozwijać nowy sport, w który gra się na czymś podobnym do stołu do ping ponga, choć z pewnymi modyfikacjami, i piłką. Był podobny do Padballa, ale dostosowany do wymiarów stołu. Od tego czasu postępuje Teqball nabrał takiego wymiaru które już się odbyły Dwukrotny mundial, Węgry i Francja, Odbędzie się on w czerwcu przyszłego roku gry europejskie.

Przed Unią Europejską odbywał się w Galore Sports Centre, Madryt, przedostatni etap Przed wyjazdem do Polski pod koniec czerwca. Gracze szukają Dodaj punkty do klasyfikacji za kwalifikacje i udział w Krakowie. Przed nami jeszcze ostatni etap Za dwa tygodnie w Czarnogórze. the Węgrzy Pokazali swój potencjał na torze jako pionierzy w tym sporcie Cztery złote. Rumunia Miał też wielką rolę w byciu w Pięć finałów i złoty medal w grze pojedynczej mężczyzn z Apor Georgedikjeden z największych klejnotów w świecie Teqball.

Kategoria indywidualna kobiet w trzecim etapie przed europejską

Hiszpania wchodzi w modę Teqball

Chcemy rywalizować na najwyższym poziomie, bo wciąż jesteśmy poniżej poziomu jakości, wyszkolenia i zaplecza

Sylwia Ferer

Madryt był tym miejscem i tak było reprezentacja hiszpańska. Sylwia Ferer, Znany również jako Chivi, był jednym z hiszpańskich graczy, którzy już uczestniczyli krakowski plac. Chevy wyjaśnił po zakończeniu mistrzostw, że startował indywidualnie iw mieszance Aitor żyje.

Zawodniczka poznała ten sport dzięki przyjaciółce, a obecnie partnerce na bieżni. od tego czasu NIEAlbo przestań się dzielić i poprawiać . On Następny cel dostaje to Medal w Polsce. Ferrer tak skomentował swoje doświadczenie w rozgrywkach deblowych: „Ettore i ja bardzo dobrze się dogadujemy. Obaj dużo gramy i ostatecznie grę tworzymy oboje, a nie tylko jeden. Poza tym dużo improwizujemy”.

Naszym celem jest umieszczenie Hiszpanii na mapie świata i osiągnięcie szybkiego rozwoju, aby osiągnąć poziom na jaki zasługuje.

Karol Henze

Widoczna głowa za hiszpańskimi drużynami jest Karol Henze. język węgierski jest odpowiedzialny za Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Teqball w Hiszpanii Chociaż nadal jest związany z Federacją Portugalską. Wraz z jego przybyciem hiszpańscy gracze mają ok wsparcie organizacyjne I krok po kroku zamierzają rozszerzyć ten sport na więcej części hiszpańskiej geografii. „Naszym celem jest umieszczenie Hiszpanii na mapie świata i szybki rozwój, aby osiągnąć poziom, na jaki zasługuje” – skomentował Karolyi.

Kategoria gry pojedynczej mężczyzn w trzecim etapie przed europejską

Tak narodził się sport graczy

To jest punkt, w którym Teqball znajduje się, walcząc o tytuł olimpijczyka. Ale ponieważ wszystko jest jego zasada.

Teqball go Pochodzenie na Węgrzech To tutaj odbył się pierwszy turniej Pucharu Świata w Budapeszcie. Gabora Burneya Spróbuj zagrać w ping ponga na jego wakacjach. Uwielbiał to, ale zdawał sobie sprawę, że piłka pozostała stojąc przy stole. Stąd pomysł stworzenia pliku Stół jest lekko zakrzywiony. obok Giorgi Gatien i Victor HossaS Stworzyli prototyp, który ostatecznie stał się torem gry dla tego, co jest dziś znane jako tikball. Wielu graczy i byłych graczy przez te sześć lat było zachęcanych do grania w to jako rozrywkę.

Jak działa Teqball?

Jak każdy sport ma swoje zasady. Teqball to sport, w który można grać pojedynczo lub w parach (tej samej płci lub mieszane) i lepsze Trzy zestawy. w każdej grupie Musisz dotrzeć 12 punktów. zaczynać z Wysiadaćgdzie są dwie szanse, a przeciwnik może nią odbić piłkę Dowolna część skóry z wyjątkiem ramion i dłoni. Piłka nie może dotykać ziemi i nie może być odbita tą samą częścią ciała dwa razy z rzędu w tej samej akcji. najbardziej Trzy dotknięcia Nie ma minimum.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *