Teraz można kontynuować przeglądanie telefonów komórkowych Samsung Galaxy na urządzeniach z serii Galaxy Book

Teraz można kontynuować przeglądanie telefonów komórkowych Samsung Galaxy na urządzeniach z serii Galaxy Book

Madryt, 19 stycznia (Portaltic/EP) –

Elektronika Samsunga ogłosiła, że ​​w całej serii Galaxy Book dostępna jest teraz ciągła nawigacja, umożliwiająca parowanie tych urządzeń ze smartfonami Samsung Galaxy i Kontynuuj sesje przeglądania Dzięki aplikacji Microsoftu.

Firma jasno dała do zrozumienia, że ​​jest świadoma, że ​​podłączone urządzenia oznaczają większą produktywność i wygodę dla użytkowników, i aby to udowodnić, wspomniała o niedawnej ankiecie pt. Badania zachowań komunikacyjnych w Samsung Design Innovation Center.

Ta analiza określa, że ​​plik 77 procent użytkowników Korzystanie z wielu aplikacji i urządzeń jednocześnie w celu wykonania zadania, ale także odkrywanie, że może to wymagać dodatkowego wysiłku.

Aby sprostać tej potrzebie, producent Przedstawione funkcjonalność skoncentrowana na ekosystemie multi-device, o nazwie „Nowoczesne witryny internetowe” do którego została włączona Aplikacja Mobile Link.

Ta aktualizacja aplikacji Microsoft jest teraz dostępna w całej serii Galaxy Book i umożliwia użytkownikom kontynuowanie sesji przeglądania na smartfonie na komputerze.

Aby korzystać z tej funkcji, smartfon z serii Samsung Galaxy musi być najpierw połączony z Galaxy Book za pomocą funkcji Link to Windows, która jest dostępna w sekcji Podłączone urządzenia w menu Windows. Ustawienia telefonu.

W przeciwieństwie do tego, musisz otworzyć aplikację Microsoft Mobile Link na swoim komputerze lub zrobić to za pomocą wyskakującego okienka na komputerze, które wyświetla menu Ostatnio otwierane strony internetowe na smartfonie. Kliknięcie jednego z tych łączy spowoduje automatyczne otwarcie go w Galaxy Book.

Samsung w końcu poinformował, że planuje ujawnić nowe inicjatywy mające na celu poprawę łączności wielu urządzeń dla serii Galaxy Book w przyszłości Galaktyka rozpakowanaktóry odbędzie się w dn 1 lutego

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *