The World Warrior z Capcom Arcade Stadium można pobrać za darmo i zatrzyma cię na zawsze

Jednym z najlepszych sposobów na przywrócenie starych dobrych czasów, kiedy wydawaliśmy pieniądze na granie w gry na automatach, jest Stadion Capcom Arcadedzięki której możemy przeżyć doświadczenie tamtych czasów z całą gamą wspaniałych klasyków, między innymi Street Fighter II: Globalny wojownik.

Chociaż każdą grę trzeba kupić osobno i w cenie od 1-2 euro, Capcom nam na to pozwala Pobierz legendarnego Street Fightera za darmo I zachowaj to na zawsze. Powinieneś Dostęp do twojej strony Steam I natychmiast dodaj go do swojej biblioteki.

Promocja pozostanie aktywna Do 22 lipcawięc będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby go odzyskać, chociaż proces nie zajmie minuty, więc lepiej zrób to jak najszybciej, aby móc wrócić do walki z Ryu, Kenem, Chun-Li i innym światem wojownicy dostępni do wyboru Wśród nich i On też tam będzie W przyszłości Street Fighter 6.

Poza cieszeniem się jednym z najlepszych uliczny wojownik opracowany, dobrze jest też otworzyć usta, aby poznać wieści o kolejnej partii, którą Capcom może ujawnić za kilka dni twoja konferencja.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.