Tidal oferuje profile do tworzenia i udostępniania list odtwarzania

MADRYT, 3 listopada (Portaltic / EP) –

Rozbudowa Wprowadziłem sekcję „Mój profil”, narzędzie, które pozwala użytkownikom tworzyć, publikować i udostępniać swoje playlisty pozostałym subskrybentom platformy.

Do tej pory abonenci mogą: Udostępnianie odpowiednich list Powielanie za pomocą łącza dostępu lub „łącza”, które można opublikować w sieciach społecznościowych lub wysłać za pośrednictwem usług przesyłania wiadomości.

aplikacja do strumieniowego przesyłania muzyki ogłosić Dzięki profilom użytkownicy będą mogli odkrywać nowych wykonawców i piosenki z jednego miejsca. Jest to możliwe, ponieważ wspomniana funkcja Zastępuje sekcję „Moja kolekcja”który zawierał zapisaną treść do momentu zaimplementowania tej opcji.

Tidal opublikował już profile w swojej wersji internetowej oraz w aplikacji na komputery i Androida i wskazał, że wszystkie utwory zostały wcześniej zapisane Można przenieść do plików osobistych Po utworzeniu.

Aby utworzyć profil, funkcję dostępną w najnowszej wersji aplikacji, użytkownicy będą musieli kliknąć odpowiednią ikonę na pasku nawigacyjnym Tidal, który jest Dowiedz się, gdzie wcześniej znajdował się symbol serca Z „Mojej kolekcji”.

Platforma będzie wtedy wymagać od Ciebie nazwy profilu. Wszystkie są publiczne i można je modyfikować w dowolnym momencie. Następnie wybierane są już utworzone listy odtwarzania, które chcą udostępnić, zgodnie ze stroną pomocy technicznej w aplikacji.

Z drugiej strony, aby poznać profile, użytkownicy będą musieli po prostu wyszukać swoje imię na stronie wyszukiwania lub uzyskać do niego dostęp, kopiując i Wklej link do każdego profilu, Tak jak dotychczas z Playlistami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *