Tiger Woods, Croatian Rally i inne obrazy pojawiły się tego dnia ponownie

Tiger Woods, Croatian Rally i inne obrazy pojawiły się tego dnia ponownie

Niewątpliwie jednym z obrazów z ostatnich godzin jest Tiger Woods. Golfista powrócił w mediach społecznościowych i opublikował swoje pierwsze zdjęcie po poważnym wypadku samochodowym w lutym. Woods podzielił się ze swoimi zwolennikami zdjęciem uśmiechającego się o kulach w swoim domu na Florydzie, gdzie dochodzi do siebie po urazach prawej nogi i prawej stopy.

Tiger Woods uśmiecha się i ma kule w swoim domu na Florydzie

Instagram

Belg Thierry Nouvel (Hyundai i20) prowadzi Rajd Chorwacji, trzecią rundę Mistrzostw Świata, po pokonaniu wszystkich ośmiu etapów pierwszego etapu, który po rozpoczęciu musiał opuścić lidera mistrzostw Finlandii Kali Rovanberę (Toyota Yaris) .

Nouvel prowadzi w chorwackim wyścigu, który zadebiutował na świecie w tym roku, 7,7 sekundy przed drugim, siedmiokrotnym mistrzem Francji Sebastianem Augierem i 8,0 nad brytyjskim Elvinem Evansem na trzecim miejscu, obaj z Toyota Yaris.

Zdjęcie wykonane 23 kwietnia 2021 roku przedstawia samochody wyścigowe zaparkowane na noc w centrum miasta podczas Rajdu Chorwacji, trzeciej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata FIA w Zagrzebiu.  (Zdjęcie: DENIS LOVROVIC / AFP)

Samochody w centrum Zagrzebia podczas Rajdu Chorwacji

Denis Lovrovich / Agence France-Presse

15-letnia Rosjanka Victoria Listonova została w piątek ogłoszona nową mistrzynią Europy w gimnastyce artystycznej po pokonaniu czołowej kandydatki Angeliny Melnikovej w mistrzostwach kontynentalnych w Bazylei (Szwajcaria). W kategorii mężczyzn Rosjanin Nikita Nagorny potwierdził tytuł mistrza Europy w pełnej konkurencji, wygrywając finał, wyprzedzając swojego rodaka Davida Bjlyavsky’ego i Ukraińca Ilyę Kovtun.

TOPSHOTT - Szwedzka Jennifer Williams rywalizuje w kwalifikacjach kobiet Ray podczas Mistrzostw Europy w Gimnastyce Artystycznej w St Jakobshalle w Bazylei 21 kwietnia 2021 r. (Zdjęcie: Fabrice COFFRINI / AFP)

Szwedka Jennifer Williams występuje w Europie w Szwajcarii

FABRICE COFFRINI / AFP

Warszawa do niedzieli będzie gospodarzem Walczących Mistrzostw Europy. Na zdjęciu rosyjski myśliwiec Zambulat Lukayev walczy z Gruzinem Liri Abu Ladze podczas walki w kategorii 63 kg.

EA3764.  Warszawa (Polska), 23.04.2021 r. - Rosjanin Zambulat Lukayev (pierwszy) i Gruzin Liri Apuladze starli się w kategorii do 63 kg podczas mistrzostw Europy w zapasach w Warszawie.  EFE / Radek Pietruszka

Rosyjski Zhambolat Lokayev (i) i gruziński Leri Abuladze

Radek Petroska / Effi

U szczytu sezonu baseballowego w USA co tydzień opuszcza nas wiele pięknych zdjęć z zawodów. Tak jak z meczu z Chicago Cubs i New York Mets w Chicago, gdzie drużyna Localsów wygrała 4-3.

Jake Maresnick z Chicago Cubs (6) wskakuje do trzeciej bazy z hat-trickiem przeciwko New York Mets podczas ósmego meczu baseballu, czwartek 22 kwietnia 2021 roku w Chicago.  (Zdjęcie AP / David Banks)

Jake Maresnick z Chicago Cubs podczas meczu z Mets

David Banks / AP

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *