TikTok chce stworzyć własnego Twitcha za pomocą tego narzędzia

TikTok testuje nowe narzędzie, aby twórcy i wpływowe osoby korzystające z platformy nie musiały zwracać się do innych platform, takich jak Twitch, aby transmitować na żywo ze swoimi obserwatorami.

To nie jest platforma, ponieważ pomysł dotyczy programu dla Windowsa, który umożliwia łączenie się z kontami użytkowników na TikTok.

TikTok testuje oprogramowanie do przesyłania strumieniowego w stylu Twitcha

Jak wspomniano w TCTikTok to testowanie oprogramowania dla systemu Windows, które umożliwia użytkownikom przesyłanie strumieniowe do TikTok Live. Tak, oprogramowanie komputerowe, które po zalogowaniu się na konto TikTok, pozwoli Ci rozpocząć transmisję na żywo.

Tak jakby przesyłanie strumieniowe odbywało się z Twitcha lub innej podobnej platformy, to oprogramowanie pozwala twórcy na strumieniowe przesyłanie treści z różnych urządzeń. Możesz więc na przykład udostępnić grę, podłączając konsolę do gier wideo. I oczywiście możesz komunikować się ze swoimi obserwatorami za pomocą czatu.

Inicjatywa mająca na celu zniechęcenie twórców do korzystania z platform takich jak Twitch czy YouTube Gaming, aby ich zwolennicy TikTok mogli oglądać ich gry i Transmisja na żywo. I tak, spędź więcej czasu na TikTok.

W tej chwili to oprogramowanie o nazwie TikTok Live Studio jest dostępne tylko dla niewielkiej grupy użytkowników, ponieważ jest testowane. Chodzi o to, aby zobaczyć, jak twórcy i osoby wpływowe mogą wykorzystać to nowe oprogramowanie do oceny potencjału tego narzędzia.

Nie masz więc jeszcze skutecznych narzędzi do transmitowania lub moderowania podczas wydarzenia na żywo. Możliwe, że podczas testów TikTok zmodyfikuje dynamikę tego programu lub ulepszy go o funkcjonalność platform takich jak Twitch.

Należy jednak pamiętać, że nie oznacza to, że zostanie on wdrożony w przyszłości. Obecnie znajduje się w fazie testów, więc przyszłość tego nowego narzędzia jest niepewna.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.