Tilde gratuluje Esteban Navarro i Fernando León y Castillo Schools zorganizowania konferencji z polskimi uczniami | Edukacja

Tildactualidad / Tildi

Departament Edukacji Rady Miasta Telde, koordynowany przez burmistrza Juana Francisco Artellsa, gratuluje studentom dwujęzycznego Estebana Navarro i Fernando León y Castillo osiągniętego sukcesu i dobrego przyjęcia przez grupę studentów z Polski, z którymi uczestniczyli w kilku dniach formacyjnych i kulturalnych.

Częścią projektu jest wizyta grupy uczniów z ośrodka w Warszawie, która miała miejsce w ostatnich dniach JESTEŚMY RÓŻNI, ALE JESTEŚMY TAKI SAM – improwizowane kierunki studentów SP 358 w Warszawie.

W ciągu dni pracowali razem, warsztaty, tańce tubylcze i sporty odbywały się we współpracy z Miejskimi Dziedzinami Edukacji, Sportu i Kultury – poprzez Miejską Szkołę Folkloru – oraz Szkołę Paquito Santana.

Podobnie polscy uczniowie mogli dzielić się swoimi kulturowymi korzeniami poprzez różne zajęcia związane z muzyką, tańcem i sztuką.

W ceremonii zamknięcia działań w Esteban Navarro, która odbyła się niedawno, wzięli udział Artiles, wraz z Dyrektor Centrum i Koordynatorem Wydarzeń, Carmen Terrón, Dyrektor CEIP Fernando León y Castillo, Gloria Ruiz, Dyrektor CEIP Gregorio Chile e Naranjo i Jose Luis Konsultant Realu i CEP Jose Ramos.

Tam burmistrz pogratulował różnym ośrodkom „sukcesu w rozwoju wszystkich zaprogramowanych działań” i podkreślił znaczenie pracy wykonanej przez Centrum Estebana Navarro, za które otrzymał nagrodę Hiszpański i europejski znak jakości przez projekt Elektroniczne Czasowniki Bliźniacze – Życzliwość / Pokój„To, co przyczynia się do wzrostu jakości, to edukacja, którą zapewnia się w gminie” – podsumował radny.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *