Tinder wprowadza Vibes, nową funkcję sprawdzającą kompatybilność

Vibes to nowa funkcja Tindera, dzięki której będziesz mógł odpowiadać na pytania, aby sprawdzić zgodność z potencjalnymi dopasowaniami. W tej notatce powiemy Ci, o co chodzi!

Tinder Dodajesz nową pracę, starając się, aby spotkania były mniej nudne i niewygodne. Dochodzi do b Pozytywne opinie, Nowy sposób interakcji z innymi użytkownikami i sprawdzania, czy osoba, która przykuła Twoją uwagę, „trzęsie się na fali”. Według firmy jest to „wydarzenie w aplikacji, które daje członkom nowy sposób wyrażania opinii na różne tematy, od noszenia skarpet w łóżku po to, co dzieje się w kulturze popularnej”.

Jak to działa? Chodzi o to, że aplikacja Tinder powiadomi nas, gdy Vibes zacznie działać w naszym regionie za pomocą powiadomienia lub gdy otworzymy aplikację. W tym momencie zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na szereg pytań wszelkiego rodzaju, od popkultury po cechy osobowości, po chęć dowiedzenia się, jak kompatybilny jesteś z potencjalnym dopasowaniem … a także Upewnij się, że nie jest on poszukiwanym przestępcą.

Chodzi o to, że podczas rozmowy z kimś będziesz mógł wiedzieć, czy użytkownik uczestniczy w tej funkcji. Jeśli oboje będziecie go używać i dzielić się rzeczami, będziecie miećWzajemne uczuciaPojawi się w Twoim profilu. Plik Pozytywne opinie W swoich profilach meczowych będziesz dostępny przez 72 godziny.

To pierwsza z wielu rzeczy, które stworzyliśmy w tym roku dla społeczności Tindera, aby mogli pokazać więcej swoich postaci w aplikacji.„, Powiedział Audi Melo, Wiceprezes ds. Produktu pod adresem Tinder, Jak obecna sytuacja. Tinder miał bardzo rzadki rok z pandemią i musiał na nowo opracować wiele swoich podstawowych propozycji, takich jak Tinder Swipe Night lub randki wideo. Nowy tryb Vibes ma zostać globalnie uruchomiony pod koniec maja bez określonej daty.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *