Tiny Tina’s Wonderlands, gra wideo z okazji wiosny | gra wideo

Cuda Tiny Tina Zawiera Twoją podróż Destiny Hunter przez niezwykły świat przypominający grę, w którym zasady praktycznie nie istnieją. Wraz ze słynną obsadą gwiazd gracze mogą tworzyć i dostosowywać swoich bohaterów z wielu klas, plądrując, strzelając, tnąc i przebijając się przez egzotyczne potwory i pełne skarbów lochy w Zadanie powstrzymania tyranicznego Lorda Smoka.

To gra wideo, która od tamtej pory świętuje tę wiosnę Ujrzałem światło 25 marca na różnych platformach: Xbox Series X | S, Xbox One, PS4, PS5 i PC za pośrednictwem sklepu Epic Games Store. Przywitaj się z fantastycznym światem pełnym dziwnych i wspaniałych broni w jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2022 roku.

Ta nowa strzelanka fantasy jest pełna akcji. Chaotyczny świat fantazji ożywa dzięki całkowicie nieprzewidywalnemu mała umywalka które ustalają zasady, zmieniają świat w biegu i prowadzą graczy w ich własnych podróżach.

Tiny Tina’s Wonderlands ma wiele funkcji, w tym chaotyczną współpracę z grą międzyplatformową dla wszystkich wyrzutni. Ciesz się historią solo lub połącz siły z maksymalnie trzema znajomymi w trybie wieloosobowym online lub w trybie wieloosobowym. Dziel się łupami lub szybciej, aby uzyskać najjaśniejsze łupy — sposób, w jaki grasz, zależy od Ciebie!

Tiny Tina’s Wonderlands przedstawia nieprzewidywalny świat fantasy. Niepowstrzymana Tiny Tina jest twoim przewodnikiem po niezwykłym świecie fantasy, w którym rzadko obowiązują zasady. Odkrywaj majestatyczne miasta, parne lasy grzybowe, groźne forty i nie tylko, a wszystko to połączone z rozległym Overworldem.

W grze będziesz mógł stworzyć własnego bohatera dzięki rozbudowanemu systemowi wieloklasowemu, który pozwala mieszać i łączyć sześć unikalnych drzewek umiejętności, wszystkie z ich niesamowitymi zdolnościami. Awansuj, doskonal swoje umiejętności, poszerzaj swój arsenał i zostań najlepszym podróżnikiem.

Pokonaj zło niszczycielskimi zaklęciami, potężną bronią i wyjątkowymi umiejętnościami poruszania się w szybkich bitwach pierwszoosobowych. Użyj swojej siły ognia, aby pokonać hordy wrogów, w tym gadające szkielety, dzikie rekiny i kolosalnych bossów.

Imponujący zestaw postaci: będą Ci towarzyszyć w tej przygodzie, jak uparta Kapitan Valentine i robot FriteMa obsesję na punkcie zasad. Gdy próbuje pokonać Władcę Smoków, spotkasz sympatyczną drużynę odmieńców, takich jak bard grający na lutni lub jego wróżka Tollina, która ożywia ten kolorowy świat.

Tiny Tina’s Wonderlands będzie wspierać grę krzyżową między Xbox Series X | S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Bez względu na platformę, na której zdecydujesz się grać, będziesz mógł dołączyć do znajomych na wszystkich platformach za pośrednictwem systemu kojarzeń SHiFT i przeżyć niezapomnianą przygodę wypełnioną wyobraźnią. Szczegółowe informacje o tym, jak włączyć grę międzyplatformową, są dostępne na oficjalnej stronie gry.

„Odkąd założyliśmy Gearbox w 1999 roku, jednym z naszych marzeń zawsze było stworzenie gry wideo w środowisku fantasy. Tiny Tina’s Wonderlands jest wynikiem pracy wszystkich członków naszego zespołu, którzy włożyli swoje serca i dusze w urzeczywistnienie takiego tytułu. ” powiedział Randy Pitchford, założyciel Gearbox Entertainment Company. „To jest list miłosny do każdego, kto ma pasję do gier RPG akcji lub strzelanek”. „Mam nadzieję, że dołączysz do nas i milionów fanów na całym świecie w przeżywaniu kulminacji lat kreatywności i pasji, które w końcu są widoczne w tej nowej i wyjątkowej grze wideo Tiny Tina’s Wonderlands”.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.