Tirante wygrał Bogotá Challenger bez grania w finale

Tirante wygrał Bogotá Challenger bez grania w finale

Thiago Tirante dał się poznać jako bohater w Kolumbii, nie grając online

Platyna Thiago Agustína Terante Zostało ono nagrodzone wczoraj Challenger Tenis Bogotaw Kolumbii, bo brazylijski Gustavo Hyde’aNie pojawił się w ostatnim meczu turnieju z powodu kontuzji.

Przedstawiciel naszego miasta Thiago TiranteW światowych rankingach ATP zajął 143. miejsce, zdobywając swój drugi tytuł ATP. Challenger W roku bez gry, bo Brazylijczyk Gustavo Hyde (284) Na kilka minut przed rozpoczęciem meczu ogłosił, że nie weźmie udziału w meczu ze względu na kontuzję prawej kostki.

stąd, wąski Dostaje drugi konkurs Challenger Póki co w 2023 roku, po zdobyciu 23 kwietnia Zaliczony w turnieju Morelosw Meksyku.

Jak dotarłeś do finału?

Dotrzeć do decydującego meczu dla tego zawodnika, przed pokonaniem Brazylijczyka Gustavo Hyde (284)Tirante z rzędu pokonał Jamajczyka Blaise Bicknell (435)na norweski Wiktor Durasović (369)do Boliwii Morkel Alejandro Dellen Velasco (282) I do Chile Tomasz Barrios Vera (114)pierwszy rozstawiony w turnieju.

We wszystkich przypadkach grał wyjątkowy, zrównoważony, wysoki tenis, szczególnie w ostatnim meczu półfinałowym, przeciwko jednemu z faworytów.

Bez wątpienia to osiągnięcie będzie oznaczać, że reprezentant La Platy zdobędzie sporo punktów i dzięki temu będzie mógł awansować na pozycje w rankingach ATP, gdzie obecnie zajmuje 143. miejsce.

Pozostali zwycięzcy turnieju Challenge

Argentyńscy tenisiści zwyciężyli w tym roku w 18 turniejach w tej kategorii ChallengerCo następuje po ATP, zgodnie z następującymi szczegółami:

Facundo Diaz Acosta Zostań mistrzem w Savannah w Stanach Zjednoczonych, w Oeiras w Portugalii i Mediolanie we Włoszech.

Mariano Navone Obchodzono go także w trzech egzemplarzach, w POznan w Polsce, w Santa Fe w Argentynie i w Santa Cruz de la Sierra w Boliwii.

Juana Manuela Cerundolo Dwukrotnie podnosił trofeum, oba na obiektach Klub Morski Hackwag w Tigre.

Człowiek z Mar del Plata Francisco Comisaña Zdobył także dwa tytuły w Vicenza, Włochy, Liberec, W Czechach; tak jak Federico Correaktóry zwyciężył Concepción, Chilei w Szczecin, Polska; I samego Thiago Agustína TeranteKoronację odbył w Morelos w Meksyku, a dziś w Bogocie w Kolumbii

Pozostałe cztery tytuły pochodziły z Andrei Colarini W Piracicaba w São Paulo w Brazylii.

Federico Delbonisa W Cali, Kolumbia; Gennaro Alberto Olivieriego W ostatnią niedzielę w Santo Domingo na Dominikanie Camilo Ugo Carabelli W Antofagaście w Chile.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *