To będzie nowy MacBook Air, który Apple ogłosi na WWDC 2022

The WWDC 2022 Apple ma tylko kilka godzin od premiery, a data premiery zbliża się Kluczowa uwaga Ponieważ spodziewane są nowe systemy operacyjne i oprogramowanie, pojawiły się plotki, że MacBook Air może zostać całkowicie przeprojektowany. Pojawiła się również możliwość nowego Maca Mini z procesorem M2.

Chociaż Słowa kluczowe Większość WWDC koncentruje się na rozwoju oprogramowania, zwłaszcza nowych systemów operacyjnych dla różnych urządzeń Apple i ich możliwości, a także ogłoszono zapowiedzi dotyczące sprzętu. Na przykład obecny Mac Pro został ogłoszony na inauguracyjnej konferencji prasowej w 2019 roku.

Podczas konferencji programistów pojawiły się również trzy modele iPhone’a. iPhone 3G, iPhone 3GS i iPhone 4 zostały wydane odpowiednio w wersjach 2008, 2009 i 2010. Po raz pierwszy widzieliśmy HomePod na WWDC 2017. Nie powinno więc dziwić, że nowe komputery Mac zostaną ogłoszone podczas głównego WWDC.

MacBook Air M2 na WWDC 2022?

Plotki o nowym MacBooku Air zaprezentowanym na WWDC 2022 zaczęły się kilka miesięcy temu. Ale w kwietniu Mark Gorman Bloomberg wymienione w Twoim biuletynie zatrudnienie który można zaprezentować na konferencji deweloperskiej wraz z innym produktem. Następnie 29 maja podwoić swoje oczekiwania Zobaczymy produkt w poniedziałek.

Według różnych plotek będzie miał nowy wygląd, z niektórymi elementami inspirowanymi najnowszą wersją iMaca. Od tygodni mówi się o bardzo nowych, jasnych kolorach, które są znowu podobne do tych z iMaca, ale w zeszły piątek znów Gurman Komentuj na Twitterze To chyba przesada.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.