To był przyjazd reprezentacji Meksyku do Kataru

Meksyk zadebiutuje przeciwko Polsce w mundialu w Katarze (zrzut ekranu)

The Wybór meksykańskiej piłki nożnejProwadzony przez Gerardo Martino, już w Katarze. W czwartkowe popołudnie 17 listopada 2022 roku zawodnicy opuścili hotel Focus w hiszpańskiej Gironie, gdzie odbyli dwa spotkania przygotowawcze. Kilka godzin później ogłoszono, że przybyli do Kataru, gdzie zamieszkają na najbliższe tygodnie.

Moment, w którym zawodnicy weszli na pokład samolotu, który zabrał ich z iberyjskiej ziemi do azjatyckiego kraju, został ogłoszony na oficjalnych portalach społecznościowych trójkolorowej drużyny. I tak, po nieco ponad sześciu godzinach lotu, Przybył na międzynarodowe lotnisko w Dohazlokalizowanej w samym sercu siedziby firmy Mistrzostwa Świata 2022o zmierzchu.

„Kontynent, jesteśmy już w rejonie Pucharu Świata!”, była frazą zamieszczoną obok filmu, jak zauważono, gdy pierwsi gracze przekroczyli zewnętrzną bramę kompleksu lotniska. Na zdjęciach marsz Edsona Alvarezaśledzony przez Uriel Antonadrugi strażnik Alfredo Talavery oraz drużyna młodzieżowa broniąca Narodowego Uniwersytetu Pumas, Johanna Vasqueza.

Biorąc pod uwagę wielkość kraju arabskiego i jego bliskość do większości stadionów, niektóre z nich Na lotnisku zebrali się meksykańscy kibice Na powitanie drużyny narodowej. Po kilku chwilach koegzystencji obaj piłkarze Wsiądź do trójkolorowego autobusu który czekał już na nich u podnóża molo i chwilę później przeniósł się do Hotelu Focus.

Warto zaznaczyć, że delegacja meksykańska była obecna na kilka godzin przed przyjazdem do kampusu. W katarskie popołudnie tego samego czwartku pierwsza delegacja była obecna na terenie mundialu i składała się z personelu pomocniczego meksykańskiej reprezentacji narodowej, a także osób blisko 26 zawodników, którzy mogli rozegrać kilka minut gry.

Kilka godzin później, około północy w kraju arabskim, obecna była reszta delegacji. W tej grupie podróżował sztab szkoleniowy, a także 26 osób powołanych z oficjalnego składu oraz część zawodników, którzy będą trenować jako sparingpartnerzy, aż debiutanci w każdym meczu osiągną najwyższy poziom.

Wraz z przybyciem członków Tricolor potwierdzono trzy z czterech drużyn należących do grupy C. Przed uczniami Gerardo Martino zespoły Królestwo Arabii Saudyjskiej s Argentyna Dotarli do kraju mundialu. Prawie na równi z Aztekami, Polacy lecieli w eskorcie samolotów Sił Powietrznych Z ich kraju do granicy i zakończył sektor.

W przeciwieństwie do innych wersji mundialu, Meksyk Zmieniłem wyposażenie klubu na takie, jakie jest Luksusowy hotel w Simaisma, Murwab Resort. Kompleks hotelowy położony jest na obrzeżach stolicy Doha, 40 minut od nerwowego centrum kraju. Na powierzchni ponad 50 mil gracze będą mogli korzystać z rozmaitych udogodnień, m.in Basen, spa, a nawet prywatna plaża.

Hotel posiada również rozległe tereny zielone Nie ma obiektów sportowych Nadaje się do wymagań selekcji. Z tego powodu pozycja obowiązkowa dla Gerardo Martino i jego grupy Przenieś się na stadion Al Khorobiekt sportowy położony 18 kilometrów od hotelu, mogący pomieścić 12 000 osób.

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.