To byłby paradoks przeszłości Pokémon Scyther

To byłby paradoks przeszłości Pokémon Scyther

Scyther jest jednym z najstarszych Pokémonów w serii.

Scythe w anime Pokemon

Pokémon Scarlet i Purple są już najlepiej sprzedającą się trzecią generacją w historii, co oznacza, że ​​wielu mogło już cieszyć się podróżą do Paldei, a co za tym idzie, Ci, którzy spotkali Pokémona Paradoksuczyli ci z przeszłości, którzy są obecni w grze Koraidon, podczas gdy w przypadku Miraidon są to ci, którzy są zorientowani na przyszłość.

W tym sensie trzeba powiedzieć, że wprowadzenie tych nowych Pokemonów dało wiele do omówienia, jak Pokemon Paradox Alternatywne wersje znanych już Pokémonów, ale w przeciwieństwie do form regionalnych, nie są to stworzenia zajmujące to samo miejsce w Pokédexie i nie noszące tej samej nazwy, będąc zupełnie innymi Pokémonami. Tak naprawdę niektóre z nich są bardziej przydatne w walce, co ma miejsce w przypadku Ferrosaco w porównaniu do Delibirda.

Cruel Claws to stworzona przez fanów pastiszowa wersja Scythera

Jednak największa możliwość wystąpienia tych sprzecznych form występuje w przypadku tych Pokémonów Ledwo dożywają dwudziestki, co oznacza, że ​​prawie tysiąc Pokémonów nie ma sprzecznych form, a liczba ta rośnie, ponieważ wiele Pokémonów może uzyskać formę przeszłą i przyszłą. I tu właśnie wkraczają artyści, zdolni do wszystkiego, jak na przykład nadanie Hydreigonowi paradoksalnej formy przeszłości, komplementarnej do Ferrocuello.

Cokolwiek by to nie było, chociaż do tej pory mogliśmy zobaczyć wszelkiego rodzaju sprzeczne skórki tworzone przez fanów, teraz kolej na nas Scyther, Pokémon typu robaczego/latającego z Generacji 1 Która w tym przypadku miała antonimiczną formę przeszłości zwaną Sztywne pazury, jest to gatunek Bug/Sinister i wprowadza nawet pewne elementy przypominające Scizora, ewolucję Scythera, takie jak jego czerwone ostrza. Możesz się im przyjrzeć poniżej:

Model paradoksu Sethera (zamówienie) [OC]
przezu/El-psy-congroo-01 WPokemony

Jeśli chodzi o resztę, pozostaje tylko o tym wspomnieć Pokémon Scarlet i Purple są dostępne na Nintendo SwitchOto tytuły, które 14 grudnia otrzymają drugie DLC, El Disco Índigo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *