To, co Polacy robią w wolnym czasie, doceniają użytkownicy: „kompetentni”

To, co Polacy robią w wolnym czasie, doceniają użytkownicy: „kompetentni”

Ujawniono polskiego użytkownika TikToka @conseyu_cmx Co Polacy robią w wolnym czasie?Wzbudza zainteresowanie i brawa użytkowników dla rzeczy, które w innych krajach mogą wydawać się inne.

„Netflix ani Disney nie przyjdą obrady polskiego parlamentu– wyjaśnił w filmie, który do tej pory zebrał ponad 8 tysięcy wyświetleń i liczba ta wciąż rośnie.

Jak wyjaśnił, widzą to w pracy, w domu, a nawet w kinach. Właściwie jedna z ostatnich transmisji na żywo z polskiego parlamentu „Nadawca numer jeden na świecie”Cztery miliony wyświetleń w cztery godziny.

Powodem są ubiegłe wybory. „Gdy Partia Konserwatywna sprawuje władzę od ośmiu latW październiku mieliśmy wybory i ludzie byli tak zafascynowani tą sesją, że stała się ona hitem w serwisie YouTube (530 000 subskrybentów).

Jedna z ostatnich audycji cieszyła się szczególnym zainteresowaniem, ponieważ miała na celu poparcie nowego premiera i „radość przyszła”, gdy nie zwyciężył członek Partii Konserwatywnej. „To jest Polska!”– zakończył dumnie.

Użytkownicy chwalili tę „rozrywkę”, zauważając, że „inteligenci to wolni ludzie”. „To niesamowite widzieć ludzi tak poinformowanych” Użytkownik Lucia stwierdziła w komentarzach.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *