To jeden z najpiękniejszych kontrolerów do PlayStation 5 i nigdy nie był tańszy

To jeden z najpiękniejszych kontrolerów do PlayStation 5 i nigdy nie był tańszy

Cobalt Blue DualSense oferuje to samo białe wykończenie, ale teraz kosztuje znacznie mniej

W końcu dostałeś swoje długo wyczekiwane PS5, ale teraz zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz drugiej konsoli, aby bateria była zawsze gotowa do grania lub aby móc cieszyć się grami w firmie (nie wszystko będzie grą online, Prawidłowy?). Jeśli współczujesz tej sytuacji, ta oferta jest dla Ciebie: DualSense Do Sonylub przynajmniej kobaltowo-niebieski kolor nie był zbyt tani na Amazonie. Masz go za 49,99 € z bezpłatną wysyłką.

Sony PlayStation 5 – kontroler bezprzewodowy Dual Sense, błękit kobaltowy

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Kup DualSense w najlepszych cenach

Chociaż oficjalna cena kobaltowego kontrolera PlayStation 5 wynosi 74,99 euro, Amazon go ma Zniżka 30 euro Z 79,99 zawsze kosztowało to do tej pory, pozostawiając 49,99 €. Dodatkowo w jego cenie zawarta jest bezpłatna i szybka wysyłka, w ciągu jednego dnia pod warunkiem, że jesteśmy użytkownikami Prime lub przy składaniu zamówienia skorzystamy z miesięcznego bezpłatnego okresu próbnego usługi.

Jak mówimy, DualSense Jest to oficjalny kontroler dla Sony PlayStation 5 i oferuje całkowicie odnowioną konstrukcję w porównaniu do DualShock 4 i wszystkich jego poprzedników, a także jest potężny Technologia wibracji dotykowych. Dzięki temu wzrasta poziom immersji w grach.

Ale z nimi Dynamiczne wyzwalacze adaptacyjne Nie są daleko w tyle i teraz nie będziemy już musieli mieć podłączonego zestawu słuchawkowego, aby komunikować się online, ponieważ nowy pilot również Zintegrowany mikrofon.

Centralny touchpad pozostaje tam, ale teraz przycisk Udostępnij w DualShock 4 jest nowy Przycisk „Utwórz”.chociaż jego funkcja jest w zasadzie taka sama: możliwość szybkiego i łatwego udostępniania zrzutów ekranu lub transmitowania naszych gier.

Co do reszty, jest to kontroler całkowicie bezprzewodowy, z łącznością Bluetooth 5.2 i nadal go mamy Zintegrowany akumulatordzięki czemu nie będziemy musieli myśleć o bateriach czy kablach do zabawy, przynajmniej w trakcie jej ładowania, chociaż można go używać także z kablem ładującym podłączonym do portu USB-C.

Więcej ofert

Pamiętaj, że subskrybując Amazon Prime, masz bezpłatny 30-dniowy okres próbny i możesz korzystać z innych usług, takich jak Prime Video. Możesz także wypróbować usługi takie jak Kindle Unlimited lub Audible za darmo przez 30 dni.

Na naszym kanale możesz być stale informowany o głównych ofertach i nowościach od Xataka Selección. kabel Lub w naszych osobistych aktach Świergot, Facebook I magazyn Flipboard.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą przynosić korzyści firmie Xataka. Jeśli nie są dostępne, oferty mogą się różnić.

Zdjęcia | Sony

W Xataka Selección | Rozpoczęcie grania stało się tańsze dzięki pakietowi przecenionych akcesoriów Corsair w PcComponentes

W Chatace | Sony przedstawia nowy, ambitny kontroler dla PlayStation: DualSense Edge

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *