To jedyny lakier do paznokci, którego używam między wizytami w salonie

Nasz zespół stara się znaleźć i opowiedzieć Ci więcej o produktach i ofertach, które kochamy. Jeśli je również pokochasz i zdecydujesz się na zakup za pośrednictwem poniższych linków, możemy otrzymać prowizję. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Malowałam paznokcie w zamkniętym roku.

Jeśli jeszcze go nie znalazłeś Wytnij swoje malowanie paznokci, Jedną z najważniejszych wskazówek, które mogę ci dać, jest zaczekanie Przynajmniej Pięć minut między warstwami, aby zapobiec rozmazywaniu. Podziękujesz mi później. Ale po drodze znalazłem jedną z najlepszych marek lakierów do paznokci w sporcie, z wieloma wskazówkami i sztuczkami, których się nauczyłem.

Dzięki Nails Inc.Kiedy nie mogłam zrobić paznokci żelem w salonie, teraz w pełni czerpię radość z malowania własnych paznokci. Żel sprawdza się, gdy chcesz na chwilę idealnie odmłodzić paznokcie lakierem hybrydowym.

Kiedy Thea Green założyła Nails Inc. w 1999 roku, rok temu zacząłem używać londyńskiej marki. Nie obejrzałem się.

Nails Inc. nie tylko poleruje prawie w 100 procentach wegetariańskie jedzenie i „nie zawiera 10” (co oznacza, że ​​nie ma szkodliwych chemikaliów, takich jak ftalany, formaldehyd, żywica formaldehydowa czy toluen), ale połysk będzie trwał dłużej niż wszystko inne, czego próbowałem. Dodatkowo każdy kolor paznokcia przepuszcza powietrze i wodę, dzięki czemu nie traci od razu blasku.

Teraz trochę W ekskluzywnych ofertach The Nose, Nasi czytelnicy (tak, ty!) Mogą otrzymać 15-procentową zniżkę Brak pełnego PRjaced Nails Inc. Pozycja Do 4 czerwca, kiedy użyjesz specjalnego kodu ITKNAILSINC15

Sklep: Nails Inc. Lakier do paznokci Nailpur, Z kodem ITKNAILSINC15 75 12,75 (oryginalne 15 USD)

Źródło: Nails Inc.

Źródło: Nails Inc.

Obecnie możesz robić zakupy Nails Inc. Poleruje w ponad 20 odcieniach Nailpur, kilka różnych kolekcji lakierów marki, w tym roślinna moc, 45-sekundowy połysk i efekt żelu.

Jeśli chcesz zaoszczędzić na wielu kolorach naraz, nie zapomnij przejrzeć Nails Inc. Duży wybór zestawów do polerowania i innych skutecznych narzędzi zabiegowych Te pięć sztuk to kolekcja do pedicure.

Kiedy jest tak wiele odcieni do wyboru, zostawiam Wam mój ulubiony zestaw. Wiem, że nie mogę przestać go używać Ustawiono nowy poziom relacji Wiosną i latem ma cztery piękne róże, które przypominają upał.

Sklep: Nails Inc. Zestaw do paznokci, Z kodem ITKNAILSINC15 po 18,70 USD + (oryginał. 22 USD +)

Źródło: Nails Inc.

Źródło: Nails Inc.

Jeśli podobała Ci się ta historia, przeczytaj ją Jak zdobyć paznokcie w domu bez zamieszania dzięki temu hackowi za 1 $.

Więcej z Knowledge:

Najpopularniejsze produkty do pracy w domu, które nasi czytelnicy kupili w ciągu ostatniego roku to 10

Kupiłem wirusowy projekt Galaxy na DicTok i nie żałuję

To krzesło biurowe, które powinno pochodzić z „ Shark Tank ”, którego chce nawet Justin Bieber

5 bezprzewodowych półfabrykatów na Amazon jest tańszych niż Tyson

Poczta To jedyny lakier do paznokci, którego używam między wizytami w salonie Pojawił się pierwszy W wiedzy.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *