To miała być gra roku, a zamieniła się w koszmar, ale na razie ich kłopoty się skończyły. Dark and Darker może wkrótce wrócić na Steam – Dark and Darker

To miała być gra roku, a zamieniła się w koszmar, ale na razie ich kłopoty się skończyły.  Dark and Darker może wkrótce wrócić na Steam – Dark and Darker

Gdy gracze posmakowali tego, z nieznanego projektu stał się jednym z najbardziej oczekiwanych wydań roku. ciemniejszy i ciemniejszy Przetoczył kilka etapów beta, które zaatakowały społeczność. Gra polegała na zakładaniu na Podstawowa mechanika podobna do tych z niezwykle popularnych strzelanek, ale pomijając materiały wojenne i ustawienia, aby przenieść nas z powrotem do średniowiecznej fantazji. Walcz mieczami i zaklęciami, aby zdobyć wszystkie łupy w grze. Inne założenie z tymi samymi ekscytującymi momentami, które mogą osiągnąć tylko te tytuły, które wiedzą, że stawka jest wysoka. Wszystko wyglądało idyllicznie. Ale, Kłopoty prawne zamieniły sen w koszmar.

Małe zwycięstwo Ciemności i Ciemności

Twórcy Dark and Darker zostali potępieni przez firmę Nixona. Ten południowokoreański deweloper i dystrybutor zarzucił im Treści i pliki skradzione z jednego z Twoich anulowanych projektów. Tak rozpoczęła się walka prawna, która była pierwszym wynikiem Wyciągnij grę ze Steama. Ta decyzja śmiertelnie zraniła IRONMACE, który Wszystkie opcje cyfrowej dystrybucji gry uznał za zamknięte. Ponadto, oczywiście, rozwój miał duże opóźnienia. W efekcie tych wydarzeń gra została wydana we wczesnym dostępie zaledwie dwa tygodnie wcześniej – cztery miesiące później niż oczekiwano – oraz w dwóch mało znanych społeczności sklepach. Ta ostatnia okoliczność wzbudziła u wielu brak zainteresowania Gracze, którzy mogliby ją kupić, gdyby pozostali na platformie Valve.

Nexon złożył pozew w USA, więc dobre wieści dla twórców Dark and Darker nadchodzą z Zachodu. Decyzję podjęły właściwe władze stanu USA Pozew został oddalony na tej podstawie, że sprawa powinna być sądzona tylko w Azji. Wydawać by się mogło, że to drobny szczegół. Ale, Żelazna twarz Od tamtej pory był zadowolony z sytuacji To ulga finansowa, że ​​nie trzeba stanąć przed sądem w krajuOd dawna twierdziliśmy, że pozew w USA był okrutną próbą znacznie większej firmy, która chciała przejąć kontrolę nad swoim mniejszym konkurentem.

Dark and Darker zgromadził dużą liczbę graczy na etapach testowania.

Chociaż wydaje się to niewielką zmianą, faktem jest, że To małe zwycięstwo może być kluczem do przyszłości. „Dark and Darker będzie mogło wkrótce wrócić na konsole w USA” – powiedzieli twórcy tytułu. To zależy od tego, czy jakakolwiek firma jest skłonna podjąć ryzyko hostingu, wiedząc, że walka prawna może teraz rozpocząć się w Korei Południowej. Wszystko jednak wskazuje na to, że prawo stoi po ich stronie w obliczu ewentualnej premiery w którymś z większych sklepów na rynku pecetowym, w tym m.in. para. Ze swojej strony Nexon jeszcze się nie pozycjonował Odnośnie tego legalnego bałaganu.

Uwielbiają to na Steamie, to mieszanka Fallouta i Subnautiki, a ty poruszasz się po świecie w balonie.  Forever Skies to niedoceniana gra na PC

pomimo Wśród zespołu programistów panuje mądrośćPrawda jest taka, że ​​to może być chwila, na którą tak długo czekali. Szkoda, że ​​​​nadejdzie dopiero dwa tygodnie po wydaniu wczesnego dostępu To byłby jeden z największych fenomenów roku. Jeśli jednak jest coś dobrego w tytułach jako usłudze, to w tym, że ostra premiera, czy to ze względu na własne wady, czy okoliczności zewnętrzne, w żaden sposób nie oznacza końca projektu.

w Grach 3D | Opiera się na filmie sprzed 50 lat i zamienia go w bardzo interesującą grę wideo typu horror. Analiza masakry piłą mechaniczną w Teksasie.

w Grach 3D | Ta mroczna gra science-fiction chce dać z siebie wszystko w bitwach fabularnych, które zadecydują o losie dziesiątek planet. Uważaj na niebezpieczeństwo.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *