To może być 2000 fanów Villarreal w finale Ligi Europy

Fani Villarreal witają autobus Submarino w zeszły czwartek.
Gabriel Otel

Do sumy Będzie mogło w nich uczestniczyć 9500 widzów Sąsiedztwo 26 maja do finału Ligi Europejskiej, Do gry na stadionie Gdańsk (Bolonia) I w każdym Villarreal chciał byćUEFA ogłosiła w poniedziałek. W czwartek Villarreal na stadionie Emirates w Londynie broni 2-1 na La Ceramica przeciwko Arsenalowi.

„The Polskie władze potwierdziły UEFA pojemność stadionu na 25%, czyli maksymalnie 9 500 widzówUEFA zwróciła uwagę w oświadczeniu.

Wymagania

Europejski organ zarządzający piłką nożną ujawnił, że zagraniczni kibice przyjeżdżają do Gdańska „Muszą przestrzegać wymogów i ograniczeń dotyczących wjazdu do kraju Obowiązuje w czasie meczu finałowego ”, jak podkreślił,„ posiadanie biletu nie daje żadnego zwolnienia ”.

W tym sensie UEFA ostrzegła, że ​​wejście na stadion będzie odbywać się zgodnie z „ustawodawstwem krajowym”, które zostanie „potwierdzone” w tym tygodniu i „Może to obejmować konieczność wykonania testu szczepień lub ujemnego wyniku testu COVID-19.

W przypadku, gdy polskie władze ogłoszą a Późniejsze zmniejszenie amplitudy stadionu, The UEFA zwróci całkowitą cenę biletu Dla wybranych kupujących.

Cena i czas

Zależny Dostępnych jest 9500 biletów, a każda z drużyn finalistów otrzyma 2000 miejsc, a kolejne 2000 zostanie wystawionych na sprzedaż za pośrednictwem UEFA.com.. Pozostałe bilety są przydzielane Lokalnemu Komitetowi Organizacyjnemu, UEFA i Federacjom Narodowym, a także partnerom biznesowym i nadawcom.

Plik Bilety, które można kupić od poniedziałku do 7 maja, będą miały przedział cenowy od 40 euro za najtańsze miejsca do 130 za najdroższe..

Każdy kibic może zażądać maksymalnie dwóch biletów, które zostaną określone w drodze losowania.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *