To może być 2000 fanów Villarreal w finale Ligi Europy

Fani Villarreal witają autobus Submarino w zeszły czwartek.
Gabriel Otel

Do sumy Będzie mogło w nich uczestniczyć 9500 widzów Sąsiedztwo 26 maja do finału Ligi Europejskiej, Do gry na stadionie Gdańsk (Bolonia) I w każdym Villarreal chciał byćUEFA ogłosiła w poniedziałek. W czwartek Villarreal na stadionie Emirates w Londynie broni 2-1 na La Ceramica przeciwko Arsenalowi.

„The Polskie władze potwierdziły UEFA pojemność stadionu na 25%, czyli maksymalnie 9 500 widzówUEFA zwróciła uwagę w oświadczeniu.

Wymagania

Europejski organ zarządzający piłką nożną ujawnił, że zagraniczni kibice przyjeżdżają do Gdańska „Muszą przestrzegać wymogów i ograniczeń dotyczących wjazdu do kraju Obowiązuje w czasie meczu finałowego ”, jak podkreślił,„ posiadanie biletu nie daje żadnego zwolnienia ”.

W tym sensie UEFA ostrzegła, że ​​wejście na stadion będzie odbywać się zgodnie z „ustawodawstwem krajowym”, które zostanie „potwierdzone” w tym tygodniu i „Może to obejmować konieczność wykonania testu szczepień lub ujemnego wyniku testu COVID-19.

W przypadku, gdy polskie władze ogłoszą a Późniejsze zmniejszenie amplitudy stadionu, The UEFA zwróci całkowitą cenę biletu Dla wybranych kupujących.

Cena i czas

Zależny Dostępnych jest 9500 biletów, a każda z drużyn finalistów otrzyma 2000 miejsc, a kolejne 2000 zostanie wystawionych na sprzedaż za pośrednictwem UEFA.com.. Pozostałe bilety są przydzielane Lokalnemu Komitetowi Organizacyjnemu, UEFA i Federacjom Narodowym, a także partnerom biznesowym i nadawcom.

Plik Bilety, które można kupić od poniedziałku do 7 maja, będą miały przedział cenowy od 40 euro za najtańsze miejsca do 130 za najdroższe..

Każdy kibic może zażądać maksymalnie dwóch biletów, które zostaną określone w drodze losowania.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *