To nie ty, serwery Sea of ​​​​Thieves są w tarapatach

Jeśli masz problemy z wypłynięciem w wirtualne morza ze znajomymi hakerami i myślisz o wyładowaniu swojej złości u dostawcy usług internetowych znajomych, radzę zaoszczędzić trochę swojej złości, ponieważ są to serwery morze złodziei Ci, którzy sprawiają kłopoty w ten weekend.

Wczoraj, 8 stycznia, serwery działały z przerwami przez kilka godzin i problemy trwają do dziś. Oficjalne konto gry ogłosiło błąd i potwierdziło, że sprawdzane jest nękanie społeczności. konto morze złodziei Informacje i wsparcie Na tej samej platformie zaktualizował status, potwierdzając, że nadal pracują nad tym problemem.

Sea of ​​​​Thieves czeka burza na swoich serwerach

Problem uniemożliwia graczom połączenie się z grą, podczas gdy gracze, którzy grali w momencie wystąpienia problemu, napotkali inne błędy, takie jak opóźnienie w pojawianiu się złota podczas sprzedaży różnych przedmiotów. Jednak najczęściej pojawiającym się problemem jest błąd „Alabasterbeard”, który, jak wspomniano powyżej, uniemożliwia graczom łączenie się z serwerami.

Mamy nadzieję, że Rare szybko znajdzie rozwiązanie problemu, aby gracze mogli skorzystać z wolnych godzin pozostałych w weekend i zdobyć niezłe łupy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.