To nowa sztuczka aplikacji polegająca na przypinaniu wiadomości

To nowa sztuczka aplikacji polegająca na przypinaniu wiadomości

WhatsApp ciągle dodaje nowe funkcje. Aplikacja ogłosiła publikację nowego narzędzia, które umożliwia użytkownikom Przypinaj wiadomości do swoich rozmów. Coś podobnego do tego, co jest możliwe na innych platformach, takich jak Telegram, X, Twitter czy wcześniej Instagram.

Jak Meta, właścicielka WhatsApp, wyjaśniła w oświadczeniu przesłanym do ABC, funkcja pozwala w łatwy sposób wyróżnić najważniejsze wiadomości i jest dostępna zarówno w przypadku rozmów indywidualnych, jak i grupowych, gdzie narzędzie może być najbardziej przydatne. użyteczne.

Firma zaznacza, że ​​można zainstalować wszystkie wiadomości. Nie ma znaczenia, czy są to tylko SMS-y, czy zawierają ankiety, obrazy lub emoji. Ponadto rozmowy te pozostaną całkowicie zaszyfrowane, co oznacza, że ​​nikt poza osobami biorącymi udział w rozmowie nie będzie mógł uzyskać dostępu do zawartych w nich informacji.

Aby przypiąć wiadomość w rozmowieNależy go długo przytrzymać i z menu wybrać opcję „Ustaw”. Następnie pojawi się powiadomienie umożliwiające wybranie czasu naprawy (24 godziny, 7 dni, 30 dni). Opcja domyślna to 7 dni. Dodatkowo na czacie grupowym administratorzy mają możliwość określenia, czy wszyscy członkowie, czy tylko administratorzy mogą przypinać wiadomość.

Firma rozpoczęła już wdrażanie nowości na całym świecie zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak i Android. Oznacza to, że już niedługo, jeśli nie teraz, będziecie mogli skorzystać z nowej aktualizacji WhatsApp, pobierając ją.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *