To rewolucyjna koncepcja Samsunga z nowymi składanymi ekranami

ekran samsungaproducent monitora SAMSUNG Half the World ma nowy prototyp ekranu telefonu z zawiasem 360 stopni. Firma podzieliła się z amerykańskimi mediami informacjami na temat tego nowego konceptu i przesłała im kilka zdjęć.

Dlatego możemy o tym rozmawiać, inaczej będziemy musieli poczekać Samsung zdemontowany w dniu 1 lutego 2023 r., kiedy ma zostać złożony. Szczególną cechą nowego projektu jest to, że może pomóc składanemu telefonowi w składaniu i rozkładaniu.

Zadzwoń do Flex In & OutEkran został pokazany po raz pierwszy w CES 2023. Kilka dni temu zobaczyliśmy obraz nowego projektu ekranu obok istniejącego. Galaxy Z Fold 4. W tamtym czasie i bez żadnych dodatkowych danych, wszystko, co możemy powiedzieć, to to, że ekran prototypu wydawał się cieńszy po złożeniu w porównaniu do galaktyka Złożenie 4.

Zauważamy również, że składa się płasko, z obiema stronami równo ze sobą. Dzieje się tak dzięki nowemu zawiasowi Waterdrop, który umożliwia m.in Monitor Składa się luźno, co również powoduje mniej zmarszczek niż obecny składany system zawiasów firmy Samsung.

Nowość: Ekran składa się w obie strony

Do tej pory nie wiedzieliśmy, że zawias może powodować Monitor Zegnij w obu kierunkach. Fakt, że Samsung ma zostało potwierdzone Teraz wraz z resztą szczegółów dotyczących mechanizmu zawiasów.

Jeśli pojawi się nowy ekran Galaxy Z Fold 5Mówi się już o zastosowaniu zawiasu w kształcie kropli wody, może to być największa zmiana konstrukcyjna, jaką Samsung wprowadził w swoim największym składanym od lat.

Składany obraz Samsunga

Nie jesteśmy pewni, jak będzie działać dynamika oprogramowania, gdy telefon jest złożony skierowany na zewnątrz, tak aby podczas trzymania część ekranu dotykała dłoni. Ale jesteśmy pewni, że Samsung pomyśli o tym wszystkim przed komercyjną premierą smartfona.

Rynek składania przechodzi rewolucję dzięki temu, że wiele firm zdecydowało się na niego postawić. Chociaż mamy jeszcze dużo do zrobienia manzana jak to zrobić Google. Na szczęście mamy Samsunga.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.