To są klucze do losowania Kataru World Cup 2022

Nawet status klasyfikatora nie obniża stanu alarmowego Hiszpanii, Argentyny, Brazylii czy Francji w loteria ten Mistrzostwa Świata w Katarze 2022W najbliższy piątek 1 kwietnia 2022 r.

Ceremonia identyfikacji formowania się grup w Globalizm Rozpocznie się o 11:00 (czasu ekwadorskiego).

ten Rysunek przewiduje potencjalnych przeciwników O niewątpliwym wymiarze w drugim zakładzie, takim jak Niemcy, Holandia, Dania i Chorwacja Luka Modric lub przewidywalnie Meksyk.

Ponadto stawia Robert Lewandowski A Polska do Vlahovica i Serbii, czyli do Senegalu, mistrza Afryki, na trzecim i czwartym miejscu do wyboru Ekwador, To jest z ręki DT Gustavo Alfaro Zdobądź czwarte mistrzostwo świata.

Upuszczenie bębnów przed losowaniem Pucharu Świata

  • doniczka 1: Katar, Belgia, Brazylia, Francja, Argentyna, Anglia, Hiszpania i Portugalia.
  • doniczka 2: Dania, Holandia, Niemcy, Meksyk lub Senegal, Stany Zjednoczone lub Senegal, Szwajcaria, Chorwacja i Urugwaj.
  • Garnek 3: Senegal lub Tunezja, Iran, Japonia, Maroko, Serbia, Polska, Korea Południowa i Kanada.
  • garnek 4: Tunezja lub Kostaryka, Kamerun, EkwadorArabia Saudyjska, Ghana, zwycięzca play-off Australia/ZEA-Peru, finalista Solomon/Nowa Zelandia – CONCACAF czwarty i zwycięzca Walia-Szkocja/Ukraina.

Jakiej różnicy brakuje?

W przypadku braku ostatniego dnia regionu CONCACAF Z Meksykiem i Stanami Zjednoczonymi w oczekiwaniu na potwierdzenie klasyfikacji; kto opublikował? Ranking FIFA W czwartek 31 marca 2022 kto zostaną ustalone na stałe Wynik każdego z wyborów.

Następnie, z pewnymi niższymi stawkami w innym zakładzie, a trzy miejsca, które zostaną rozstrzygnięte w czerwcu, zostaną rozstrzygnięte (dwa z kwalifikacji zostaną rozstrzygnięte i jeden z kwalifikacji, który pozostanie w Europie pomiędzy walijski i zwycięzca Szkocja i Ukrainaprzełożone z powodu rosyjskiej inwazji tego ostatniego), Hiszpania, Argentyna, Brazylia, Francja, Belgia, Anglia, Portugalia i Katar rozpoczną pierwszy puchar pary.

Ostatni z nich dzieli punkt startowy z drużynami najbardziej uprzywilejowanymi do organizacji kolejnej edycji zawodów w 2022 roku. 21 listopadaz oceną 32 (27 już potwierdzonych; dwa zostaną uznane dziś rano między Meksykiem, Zjednoczone państwo Albo Kostaryka (pozostałe trzy zostaną ogłoszone w czerwcu) podzielona na osiem grup po cztery zespoły.

We wszystkich z nich jeden będzie z puli 1, jeden z 2, jeden z 3 i jeden z 4. Katar będzie w A i rozegra zaplanowany na ten dzień mecz otwarcia na stadionie Al Bayt.

Jest to jeden z warunków loterii. Drugim jest to Wybory nie mogą się zgadzać Z tej samej federacji w tym samym kwartecie, z wyjątkiem drużyn europejskich (w porównaniu do innych kontynentów jest ich 13), które mogą dzielić grupę z inną drużyną tego samego pochodzenia, ale zawsze z limitem dwóch. Nie może być trzech Europejczyków w rywalizacji jeden na jednego w pierwszym etapie, aby awansować do 1/8 finału turnieju.

W tej układance Hiszpania, Argentyna i Brazylia już wiedzą, że będą unikać obecnego mistrza Francji Kylian MbappeKarim Benzema i Antoine Griezmann; do Portugalii Cristiano Ronaldo; Dla Belgii Thibaut Courtois lub Romelu Lukaku; Oraz Anglia, która dotarła do półfinału w Rosji 2018 i wicemistrzyni Europy w 2021 i ponownie zintegrowała się między najlepszymi i faworytami do tytułu, z wyjątkiem słabego Kataru.

Kolejne zamieszanie z Niemcami

Komplikacje pochodzą z drugiego bębna basowego. Niemcy tam są, chociaż są w okresie przejściowym. Dania, imponująca w przeszłości Mistrzostwa Europy; Holandia, która wraca na Mistrzostwa Świata po przegranej w 2018 roku, zajmując bezpośrednio trzecie miejsce Brazylia 2014 a drugi w Republika Południowej Afryki 2010; Reprezentacja Chorwacji, z Luką Modriciem i wicemistrzem ostatnich Interkontynentalnych Mistrzostw Rosji, a także Szwajcaria, jako reprezentanci Europy.

on jest też Urugwaj Jeden z zaledwie ośmiu mistrzów świata (siedmiu będzie w Katarze 2022, bo Włochy odpadły z mundialu drugi raz z rzędu). W jego przypadku nie może spotkać się w pierwszym etapie z Brazylią czy Argentyną. Tak z resztą, w tym z Hiszpanią.

I oba pojawią się zgodnie z oczekiwaniami Zjednoczone państwo Podobnie jak Meksyk, który może zostać sparowany z dowolnym z ośmiu rozstawionych w piątkowym losowaniu, pod warunkiem, że zakwalifikują się do Pucharu Świata w ostatnim dniu regionu CONCACAF. Wystarczy, że ta pierwsza przegrała niespełna sześcioma bramkami z Kostaryką; Po drugie z remisem z Salwadorem, żeby nie zależało od nikogo poza sobą.

Polska jest na trzecim miejscu, a Ekwador na czwartym

Robert Lewandowski Strzelił jednego ze swoich dwóch goli Polska Pokonała Szwecję (2:0) i potwierdziła kwalifikacje do Kataru World Cup 2022, co doprowadzi ją do trzeciej puli loterii, w której Serbia i Dusan Vlahović, Niedawno wschodzący strzelec w Europie, za młodość, za piłkę nożną, za umiejętności ofensywne i dlatego, że Juventus zapłacił w styczniu 75 milionów euro, aby ściągnąć go z Fiorentiny.

Nie będą mogli przejść do żadnej grupy, w której są już dwie europejskie drużyny z pierwszych dwóch pul. O ile tak nie jest, w międzyczasie będą potencjalnymi konkurentami np. Hiszpanii, Francji, Belgii, Portugalii, Anglii, Brazylii, Argentyny czy Urugwaju.

Podobnie jak pięć drużyn, które zakwalifikowały się z Afryki: ostatni zwycięzcy Pucharu Afryki – Senegal – Tunezja, Maroko, Kamerun i Ghana, którzy znajdą się między 3 a 4 pulami, zgodnie z ich wynikami w rankingu FIFA. .

Podobnie cztery dotychczas sklasyfikowane zespoły pochodzą z Azji (Iran, Japonia, Korea Południowa i Arabia Saudyjska, pierwsza trójka na trzecim miejscu i ostatnia na czwartym) oraz Ekwadorktóra zajęła czwarte miejsce w rankingu KONMEBOL Zostanie uwzględniony w Czwarty zakład w losowaniu, Ponieważ jego współczynnik jest obecnie trzecim najgorszym z 27 drużyn już sklasyfikowanych na mundialu w Katarze.

Poza, zgodnie z oczekiwaniami, Meksykiem i Stanami Zjednoczonymi (jeśli Kostaryka zakwalifikuje się zamiast jednego, trafią do 4. puli, a Senegal awansuje na drugie miejsce), pozostałe trzy miejsca na Mistrzostwach Świata są zagrożone w dwóch interkontynentalnych play-offach (Australia/ Zjednoczone Emiraty Arabskie z Peru, piąty w CONMEBOL, Wyspy Salomona/Nowa Zelandia z czwartym w CONCACAF, o którym mówi Kostaryka) oraz w zawieszonym w Europie dogrywce między Walią a zwycięzcą ze Szkocji-Ukrainy, został przełożony.

Jeśli wygra Walia, która za 64 lata powróci na mistrzostwa świata, Gareth Bale odpadnie z puli 4.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.