To są Sinaloanie, którzy szukają szansy na wyjazd na Puchar Świata w Katarze – El Sol de Sinaloa

Culiacan, Sen. – Hector Moreno, Eric Gutierrez, Luis Romo, Rodolfo Cotta i Jesus Angolo śnią Globalizm.

The Mistrzostwa Świata Jest za rogiem i Meksyk Każda droga będzie to miała Mecze przygotowawcze Gdzie jeszcze szukasz, jakie jest główne pudełko, które? będzie reprezentować Dla Meksykanów w Puchar Świata Katar.

Możesz również przeczytać: Culichi zaliczył kwalifikację do TRI jadąc do Kataru

A w piątek 22 lipca mają mecz z Polską, więc trener tricolora Gerardo „Tata” Martino szuka piłkarzy, którzy znajdą się na końcowej liście.

W poprzednim mundialu każda drużyna miała prawo do wyboru 23 drużyn, ale teraz na tym mundialu liczba ta wzrosła do 26, co pozwoli każdemu trenerowi mieć szerszy wachlarz możliwości uczciwego mundialu.

Przeciwnicy Meksyku na mundialu:

Meksyk po raz pierwszy wystąpi 22 listopada z Polską, 26 listopada zmierzy się z Argentyną, a ostatni pojedynek fazy grupowej rozegra z Arabią Saudyjską 30 tego samego miesiąca.

Zaległe pojedynki przed Mundialem:

24 września rozegrają mecz z Peru w Stanach Zjednoczonych.

Następnie 27 września zmierzą się z Kolumbią, a w listopadzie przed mistrzostwami świata zmierzą się ze Szwecją w Hiszpanii.

Sinaloans muszą dać z siebie wszystko, jeśli chcą należeć do reprezentacji Meksyku zamiast jechać do Kataru.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *