Tomàs Molina wymiata TV3 całkowicie pustą. cztery zdjęcia kotów

Tomasz Molina To on pojawia się w TV3 w większości programów. nie tylko ty, Atmosfera, lidera widowni od czasu istnienia TV3, jeśli nie wszystkich innych, którzy go nazywają. Teraz, gdy jeszcze nie wziął wolnego, ma lepszy harmonogram i odchodzi wieczór i wychodzi do TN południe. To mega gwiazda Z łańcucha i tam, gdzie nie dociera, idzie naśladowca Polska.

Co musi śpiewać osoba podszywająca się pod Miguela Bosé? Nadczłowiek? Proszę, Molina. co robić piosenkarka maska w świętować Nowy program TV3 z ukrytym VIPem? Tomàs Molina nagrywa. Co robić jako gość w dowolnym konkursie, grze, zakładzie lub łamigłówce Wspaniały dyktowanie VIP, gra VIP lub złap mnie, jeśli potrafisz VIP? Molina najpierw tak. Molina na stole, na łóżku i na ekranie, przy pierwszym płaczu.

Thomas Batania TV3 świętuje to

Tomasz Batania TV3

Tomàs Molina robi to wszystko, TV3

Molina wie, że jest uroczy i publikuje zdjęcia wszystkiego na Instagramie swoim 80-tysięcznym obserwatorom, śpiewa, tańczy, ubiera się i pije z dzbanka. Po prostu unikaj znajomych wizerunków żony lub trójki dzieci. PL niebieski Tak, pokazał swojemu najstarszemu synowi robić siku Dostał prawo jazdy do programu ograniczony. Syn wydawał się bardziej stateczny niż ojciec. Gra bilansująca.

Syn Thomasa Batanii tv3

Paul Molina, Jr. TV3

Tomasz Batania TV3

Molina z kubkiem Tomàs Molina, TV3

Molina jest meteorologiem, który pozwala na robienie o nim wiadomości mówiących o meteorologii lub pokazywanie pojedynczego zdjęcia z mapami pogodowymi. To zabawne i on o tym wie. Był więc odpowiedzialny za stworzenie pracy z TV3 prawie pusty.

Ponieważ wszyscy prezenterzy kanału wyjeżdżają na wakacje, z wyjątkiem czterech kotów, takich jak Raquel Sans, Cristina Ripa czy Molina, meteorolog pokazuje nie plaże Costa Brava czy Minorki, ale TV3. A sieć lubi wiele firm, teraz, gdy jest pusta, skorzystaj z okazji, aby to zrobić Prace remontowe:

Tv3 w pracach IG

TV3 działa i

TV3 w pracach, Instagram Molina

W TV3 znajdują się trzy duże budynki: CPA, centrum produkcji audiowizualnej, gdzie programy rozrywkowe, takie jak: Wszystko się rusza, dzieje się lub na parterze. na końcu stoku. A w piwnicy jest nowy bliźniak z biurami, ale siedziba jest ISE, Centrum nadawcze.

Na parterze CEI znajduje się pismo wiadomości W tle czterech reporterów macha do pokoju Moliny. Między schodami malarza a kartonami przeprowadzki. Nie można mu odmówić i musi wychodzić na zdjęcia, zamiatać, podnieś i zrób pozę. Wielki Molina.

thomas batania animatronic ig

Thomas Batania Redacchio IG

Cogiera Molina w TV3 i Instagramie

Daleko od jego sceny grupa czasowa jest większa Właściciel menażerii widowiska. Nie wycofuje się, miota między nogami jak latająca wiedźma, strój TN z maską w pomieszczeniu i robi pozy. to wszystko jest.

—-

A jaki jest Molina w zaciszu twojego domu? Czy pokazujesz też bez kamer? Jest przed nim cudowna spowiedź: żona i trójka dzieci uciszają go, gdy go słuchają taca ręczna Wyjaśnił to inny kolega, taki jak Enrique Agut czy Eloy Cordome.

Tweet łapie Batanię o tv3 time وقت

Jeśli tak myślą Jego żona i troje dzieci Są zmęczeni prysznicami, burzami lub falami upałów, mylą się. Jak we wszystkich domach maksymalna uwaga. Jedyną rozrywką jest sam Molina, który powinien zakryć usta: “W moim domu każą mi się zamknąć, żeby zobaczyć, która jest godzina.!.

Na pewno chcesz przekazać informacje wyłącznie swoim najbardziej lojalnym odbiorcom. Ale nie: grawitacja kosmosu jest tak silna, że ​​nawet Molina przeszkadza im. Muszą domagać się tego z pasją i determinacją, by milczeć. Co oni robią człowieku!

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny? Aby nadal zapewniać zaangażowane, odważne i rygorystyczne informacje, potrzebujemy Twojego wsparcia. Nasza niezależność zależy również od Ciebie.


Subskrybuj ElNacional.cat

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *