Tour of Poland 2022 LIVE: Kiedy i gdzie oglądać Stage 3 w telewizji | Jazda rowerem

Zniknęły Giro d’Italia, który ukoronował mistrza Gene’a Hindleya (Bora Hansgrohe) i Tour de France, a Jonas Weinggaard (Jumbo-Visma) zachował żółtą koszulkę, a teraz nadszedł czas, aby pomyśleć o Vuelcie dla Hiszpanii. Powód dlaczego

Wycieczka po Polsce 2022

Jest postrzegany jako konkurs na przygotowanie.

A to dlatego, że jego tor jest bardzo trudny, jest to tygodniowy wyścig, składający się z siedmiu etapów. Pierwszy i drugi były płaskie, idealne dla Packerów, którzy zapewnili widowisko, z czystą mocą i szybkością, ale tym razem nadszedł czas na góry, ponieważ tytułowi faworyci wyjdą, by walczyć i błyszczeć na podjazdach.

Tam oczekiwani są tacy mężczyźni jak Richard Carapaz, Sergio Higuita, Bello Bilbao, Sam Omen, Abner Gonzalez, Lucas Hamilton, Thiemen Arinsmann i Tobias Johanssen, którzy od początku do końca obiecują ataki i emocje, a przy okazji rozpoczyna się klasyfikacja generalna . Zaplanować i zorganizować licytację konkursową.

Cewka stopnia 3 będzie miała w większości płaską ścieżkę. Jednak na ostatnich kilometrach będzie taka lub inna góra, która „ukradnie” oczy. Tam ponad stu zawodników będzie musiało stawić czoła dwóm egzekutorom klasy trzeciej i jednemu klasy drugiej. Podobnie odbędą się trzy wyścigi pośrednie.

Należy zaznaczyć, że meta w Przemyślu będzie miała wzniesienia dochodzące do 15% i wskaże istotne różnice, gdyż nie każdy będzie w stanie toczyć bitwę na tych stokach. Z tego powodu ci, którzy walczyliby o zwycięstwo generała, byliby oddzieleni od tych, którzy tego nie zrobili i tych, którzy byli towarzyski, towarzyski lub których aspiracje były inne.

Richard Carapaz, ekwadorski rowerzysta.

/Getty Images

Tour of Poland 2022 LIVE: Kiedy i gdzie oglądać Stage 3 w telewizji


dzień: Poniedziałek 1 sierpnia.
godzina: 8:00 (Kolumbia).
dzień roboczy: Etap 3.
Złączony: DirecTV Sport.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.