Tour of Poland: Ryszard Karapaz z grupą główną; Jonathan Narvaez i Jefferson Cepeda ukończyli pierwszą fazę | Inne sporty | Sporty

Tour of Poland: Ryszard Karapaz z grupą główną;  Jonathan Narvaez i Jefferson Cepeda ukończyli pierwszą fazę |  Inne sporty |  Sporty

Karczin Ryszarda Carapaza Ponownie pojawił się w kalendarzu WorldTour swoim udziałem w Wycieczka po PolsceRozpoczęty w sobotę test zostanie przeprowadzony w siedmiu etapach. Mistrz olimpijski dotarł na metę z główną grupą wyścigu, w której skład wchodzi także trójkolorowa drużyna. Jonathana Narvaeza i Jeffersona Cepedy.

the Pierwszy etap Został ukończony na drodze 218,8 km Między Kielcami a Lublinem z Holendrami Zwycięzcą został Olaf Koeg (Jumbo-Visma). Z finałowego wyścigu po koszulkę Naczelnego Wodza na 79. edycję imprezy.

Kooij wygrał z Czas 5 godzin 18 minut 1 sekundaprzed grupą 63 biegaczy z tym samym rekordem, m.in Carapaz (Ineos Grenadiers) jest na 26. miejscu.

Narvaez Ineos do ostatnich kilometrów wykonywał swoją pracę, pozostawiając brytyjską drużynę na miejscu. Krokodyl Ostatecznie znalazł się w Miejsce 120Różnica 1 minuty i 36 sekund w stosunku do Quigga.

Dla tej części Cepeda (Caja Rural-Seguros RGA) dobiegł do mety na 143. miejscu4 minuty za zwycięzcą etapu.

w ranking ogólny, Po pierwszym dniu, Carapaz jest 30., Narvaez 122., a Cepeda 144po nagrodach na mecie, sprintach pośrednich i dwóch nagrodach górskich kategorii 4 tego dnia.

Trasa po Polsce trwa w ten sposób Niedziela z Droga o długości 203,9 km Wylot z Chełma i przyjazd do Zamościa. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *