Toy Soldiers HD zadebiutuje na PC i konsolach w sierpniu tego roku

Edytor Przyspieszenie gry I programista Signal Studios Ogłosili, że zostaną zwolnieni Gra Soldiers HD Z celem PlayStation 4, Xbox One i Switch y PC Przez Steam w sierpniu, zarówno w Hiszpanii, jak i na całym świecie. Tytułowi towarzyszyć będzie nowa zawartość, a także ulepszenia graficzne i techniczne, które zwiększą zaangażowanie w strategię i działania militarne. Z Accelerate Games udostępnili swoje pierwsze wideo i zdjęcia z gry ze wszystkimi szczegółami.

Gra Soldiers HD Wyciąga rękę, aby dystrybuować całą swoją pracę

Gdzie Przyspieszenie gry Mówiąc dokładniej, gra oferuje ulepszoną rozgrywkę w obu trybach gry Pojedynczy gracz, dla strony wieloosobowej. Będzie zawierał wersję HD Treść nie była wcześniej odtwarzanaI Ulepszona grafika w wysokiej rozdzielczości (Stąd nazwa) i Ulepszona kamera i dźwięk. Cała wcześniej opublikowana zawartość do pobrania zostanie uwzględniona w „Strumieniu kampanii”, czyli szczegółach z podpisu. Zbliża się sierpień Podasz więcej szczegółów na ten temat.

Potwierdzają to Żołnierze w grze oryginał jest do dziś jedną z gier Xbox Live Arcade to najpopularniejsza i najlepiej sprzedająca się gra w historii. W rzeczywistości pamiętają, że tak było Nominowany na DICE Awards Najlepsza gra strategiczna / symulacyjna z takimi gigantami jak StarCraft 2I Civilization vI Świt drugiej wojny za Drugi najwyższy dowódca. „Możesz zobaczyć, jak niesamowita jest ta mała gra niezależna”., Wskazują.

Ta wersja HD będzie zawierała treści, których nigdy wcześniej nie widziano

Na tym polega magia gry Postacie, pojazdy i broń wzorowane są na starych, zielonych plastikowych żołnierzkach, Co sprawia, że ​​gracze czują się tak, jakby znów wracali do dzieciństwa. Przynależność do płci Obroń wieżę, Zachęca graczy do strategicznego rozmieszczenia obrony i kontrataku. Jednak w przeciwieństwie do innych gier w stylu, Toy Soldiers HD oferuje potencjał Doświadcz bitwy z perspektywy top-down i trzeciej osoby.

Ponadto obiecują, że gra Oparty na prawdziwych widokach i dźwiękach I wojny światowej, Aby stworzyć jak najbardziej wciągające wrażenia. Przypominamy, że będzie dostępny w sierpniu w godz PlayStation 4, Xbox One i Switch y PCZa pośrednictwem Steam. Zostawiamy cię z Twoja galeria Poniżej tych linii.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *