Transmisja na żywo Rosja vs Chorwacja i gdzie oglądać mecze kwalifikacyjne Kataru 2022 w telewizji w telewizji | Dzisiejsze mecze | NCZD | Razem Sport

Rosja otrzymać Chorwacja Na czwarty dzień grupy H z Kwalifikacje europejskie do Kataru 2022. Pojedynek odbędzie się w środę od godziny 13:45 (czasu peruwiańskiego) na stadionie Łużniki. Wysyłka będzie odpowiedzialna za Zagraj w ESPN.

Obie drużyny dzieli sześć punktów i spotkały się w ćwierćfinale Mistrzostw Świata 2018, w którym wygrała Chorwacja.

Rosjanin Valery Karpin żył wszystkim w świecie futbolu, grał w kilku klubach ligi rosyjskiej i hiszpańskiej, dwukrotnie grał w Pucharze Świata i przejął szkolenie Spartaka Moskwa, ale nie sprostał wyzwaniu prowadzenia Rosji. Drużyna narodowa.

Rosja vs. Chorwacja | Waga:

13:45 – Peru, Ekwador, Kolumbia, Meksyk

14:45 – Wenezuela, Boliwia, Chile, Paragwaj

15:45 – Argentyna, Urugwaj i Brazylia

20:45 – Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja

Mając niewiele czasu na przygotowanie składu, Karpin w środę zasiądzie na ławce przed eliminacjami do Mistrzostw Świata z Chorwacją, która nie będzie mogła liczyć na Lukę Modric.

Zakochany w piłce nożnej nie mógł oprzeć się syreni śpiewowi Rosyjskiego Związku Piłki Nożnej (UFR), który po upadku w pierwszym etapie ostatnich mistrzostw Europy rozpaczliwie potrzebował trenera.

Trzydzieści lat po upadku Związku Radzieckiego (1991) rosyjska drużyna miała czternaście trenerów, co wskazuje, że stanowisko jest gorącym miejscem.

Naciski centrum nie wytrzymali Rosjanie tacy jak Oleg Romancew, Walery Gazzajew, Leonid Słucki czy Jurij Siomin, mistrzowie odpowiednio ze Spartakiem, CSKA i Lokomotivem.

Stanislav Cherchesov poprowadził drużynę do ćwierćfinału mundialu 2018 w Rosji, ale jego występy na ostatnich Mistrzostwach Europy pokazały, że był to głównie wynik przypadku.

Technicy o międzynarodowej sławie, tacy jak Włoch Fabio Capello czy Holender Dick Advocaat, również nie próbowali. Zakwalifikowali się do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w Brazylii czy Pucharu Europy na Ukrainie iw Polsce, ale nie wyszli poza fazę grupową.

Tylko Holender Guus Hiddink zdołał zdobyć szacunek ogromnej większości rosyjskich fanów. Poprowadził drużynę do półfinału Pucharu Europy 2008, gdzie przegrali z Hiszpanią (3:0).

Ale z Hiddinkiem na ławce, postępy rosyjskiego futbolu zwolniły, gdy drużyna niespodziewanie odpadła z skromnej Słowenii w barażach Pucharu Świata w RPA. Guus wkrótce potem opuścił stanowisko.

standardowo

wiedzieć więcej

Więcej w DT…

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *