Trasa koncertowa po Polsce z Signal Colombia

Trasa koncertowa po Polsce z Signal Colombia

Aby nadal dostarczać wszystkim widzom wrażeń związanych z jazdą na rowerze, Kolumbia Deportes Signal po raz pierwszy transmituje trasę po Polscezawody należące do najwyższej kategorii Międzynarodowej Unii Kolarskiej (UCI).

Transmisja idzie Od soboty 3 sierpnia do piątku 9 sierpniaI będzie uczestnictwo Georgina Ruiz Sandoval „Joja”, Marisol Toro i Andres Baezza pomocą którego widzowie będą mogli nawiązać z nimi kontakt i wchodzić w interakcję za pośrednictwem hashtagu #ElMundoRuedaXSeñal w sieciach społecznościowych Diseño Colombia Deportes.

Powiązana zawartość → Wycieczka krajobrazowa po Polsce

Impreza składa się z siedmiu etapów, z których pierwszy rozpocznie się w Krakowie, natomiast finałowy etap odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej, w samym sercu Tatr. TakTo będzie scena pełna scenerii I wiele wspinaczek, aby zobaczyć najlepszych wspinaczy.

Choć w tej edycji będą etapy z górami i we frakcjach odpowiednich dla sprinterów W organizacji nie przewidziano jazdy na czas Indywidualnie lub zbiorowo.

Będzie to 76. edycja tej imprezy, choć odbywa się ona od 1928 roku, gdyż zdarzały się lata, kiedy jej nie organizowano. Z trzema zwycięstwami Polak Marian Wieczkowski, Andrzej Mierzejewski i Dariusz Baranowski zostali pierwszymi zwycięzcami w historii konkursu.

Na podstawie Udział Kolumbiipóki co istnieje Zwycięzca Anacona I Carlosa Betancuraprzez zespół Movistar; Miguela Angela „Supermana” Lopeza I Rodrigo ContrerasDla zespołu Astana Pro; Fernando Gaviriaprzez zespół Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Darwina Atapumyw szeregach Cofidisa.

Warto o tym pamiętać nawet teraz Najlepszy wynik uzyskał Fernando Gaviria Kolumbijczyk bierze udział w rywalizacji z trzecim miejscem, które zajął w edycji z 2012 roku.

Powiązana zawartość → Kolumbijczycy w trasie po Polsce

Do tej pory zawody zwyciężyli biegacze z 13 różnych narodowości, a najwięcej tytułów zdobyli Polacy, zdobywając 52 nagrody, co oznacza, że ​​kolumbijscy biegacze mają duże oczekiwania.

Warto podkreślić także fakt, że na 75 edycji konkursu polska ekipa stanęła na podium jedynie 14 razy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *