Trasa „Whispers of Poland” kończy się w Teatrze Uniwersyteckim – El Commendario

duży fortepianNa podwyższeniu stała mównica i mikrofon Teatr Uniwersytecki Podczas koncertu”Plotki o Polsce” meksykańskiej sopranistki Alejandrina Vazquez i polski pianista Adam Mikołaj KostewskiKilka dni temu.

On program zaczął od Występ fortepianowy Publiczność kochała aktora ze względu na jego umiejętności techniczne i ekspresyjne, a potem Sopran Przyciągał też uwagę ludzi swoim talentem wokalnym.

Wybór Dzieła autorów polskich Koordynowałem program wieczoru kultura meksykańska Sopran poniósł. W połowie koncertu Alejandrina Vázquez podziękowała publiczności Uniwersytet Kołymski Szansa na zakończenie trasy po Meksyku z rozmachem.

Ze swojej strony Adam Mikołaj Kostewski W jednym z wywiadów zanotował: „Gra na pianinie to wyjątkowe przeżycie, zwłaszcza w nowym kraju; Jestem szczęśliwy i zaszczycony, że mogę dzielić się z nimi muzyką społeczność Colima”.

Pod naciskiem opinii publicznej ADMK Owacje na stojącoĆwiczenie 3 zakończyło się prezentacją bisy: „przysięgnij”, Maria Graver; „mała gwiazda”, Manuel Maria Ponce i „Intymny”, napisany przez Ignacio Fernandeza Esperana, lepiej znanego jako Tata Nacho.

Plotki o Polsce” zorganizowanej przez Dyrekcję Generalną ds Dyfuzja kulturowa Z UdeC.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *