Trener Clarissa Shields mówi, że Katie Taylor uwielbia walczyć

W tym roku mogą spotkać się dwie wielkie zawodniczki boksu kobiet

Claresa Shields nie mogła walczyć z Katie Taylor i została niekwestionowaną mistrzynią świata, reklamodawca Shields ogłosił to wydarzenie „zdecydowanie szansą”.

Shields pokonał w zeszły weekend Mary-Eve Decayer, stając się pierwszym niekwestionowanym mistrzem w obu kategoriach wagowych, a jego zwycięstwo połączyło wszystkie światowe tytuły w kategorii super spawaczy.

W zeszłym tygodniu rozmawiał z DAZN o chęci walki z obecnym niezaprzeczalnym mistrzem wagi lekkiej Taylorem, a jego promotor Dmitry Salita również chce walczyć.

W rozmowie ze Sky Sports powiedział: „Od początku swojej kariery Claresa powiedziała mi, żebym walczył w największych i najlepszych walkach.

„Ona ma na myśli to, co mówi, mówi, co mówi.

„Walka z Katie Taylor jest zdecydowanie możliwa. Katie jest dobrą zawodniczką i mam dla niej dużo szacunku na ringu i poza nim.

„Piłka jest na jej boisku, jeśli chce to zrobić. To będzie kolejne mega wydarzenie dla boksu kobiet.”

Salita rozmawiała ze swoim wojownikiem i chciała walczyć z Taylorem.

„Claresa Shields jest pionierką, sportowcem i wpływową osobą społeczną, która wykorzystuje swój dar do promowania sprawiedliwości i równości kobiet na całym świecie.

„Nie ma lepszego momentu, aby osiągnąć kolejny rekord pierwszego miejsca niż niekwestionowana mistrzyni świata w dwóch dywizjach niż podczas weekendu z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *