Trudna nowa kampania skierowana do sprzedawców kart Pokemon: Zadzwoń na policję i nie tylko – Nintenderos

Kierowanie Jest to sieć wielodziałowych domów towarowych, założona w Minneapolis w stanie Minnesota w Stanach Zjednoczonych w 1962 roku i szósta co do wielkości firma detaliczna w Stanach Zjednoczonych. Cóż, otrzymujemy dziwne wiadomości dotyczące tego popularnego sprzedawcy.

Zostało odkryte Target jest zmęczony sprzedawcami kart kolekcjonerskich Pokémon i postanawia podjąć drastyczną decyzję: wezwać policję przeciwko nieustępliwym sprzedawcom.. Jak wszyscy wiecie, Pokemon Card Fever wydaje się nie znać żadnych ograniczeń w ostatnich latach, a jego spekulacje powodują obecnie prawdziwy ból głowy niektórym organizacjom, takim jak McDonald’s (Gdzie sprzedawcy sprzedają szczęśliwe posiłki) lub nawet Rozbij pudełka po płatkachWszystko po to, aby zdobyć cenne karty Pokemonów, a następnie je odsprzedać, uzyskując tym samym wysokie korzyści ekonomiczne kosztem fanów.

Oto szczegóły, które zostały udostępnione:

  • Problem szczególnie wpłynął na passę bramek w Ameryce Północnej, która w marcu została tak przytłoczona, że ​​musiała się rozpocząć Karty Pokemon są sprzedawane tylko przez jeden dzień w tygodniu. Ponieważ sytuacja się nie poprawia, firma jest na to gotowa Zadzwoń na policję po sprzedaż detaliczną.
  • Według postów na subreddicie r / PokemonTCG, kilka stron internetowych giganta detalicznego poinformowało pracowników, że mogą skontaktować się z policją przeciwko sprzedawcom. 23 kwietnia fan Pokemona opublikował pismo dotyczące zasad od firmy stwierdzające: „Poinformuj klientów od 30 kwietnia, że ​​nie mogą pozostać w kolejce przez noc. Jeśli klienci zostaną powiadomieni, ale pozostaną w obiekcie przez 30 minut po tym, sklepy muszą być zaangażowane [seguridad] I zdecyduj, czy egzekwowanie prawa«.

Celować w spekulantów? Skuteczna nowa polityka 30. z PokemonTG

  • W tej chwili nie jest jasne, czy jest to polityka krajowa, chociaż wielu kolekcjonerów zgłosiło, że widziało to zdjęcie w lokalnym sklepie. Nie jest to również pierwszy raz, kiedy firma celuje w dystrybutorów Pokémon TCG, ponieważ podjęli ważne kroki w marcu, aby: Ogranicz liczbę przedmiotów Nintendo, które mogą kupić.
  • Chociaż posunięcie w celu zaangażowania policji może wydawać się drastyczne, fani gry karcianej informowali o chaosie w sklepach. Sprzedawcy i fani ścierają się z produktami. Były nawet przypadki Fizyczne ataki na graczy.

Co myślisz o tej sytuacji? Myślisz, że wymyka się spod kontroli? Dajcie nam znać w komentarzach!

Przez.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *