True Color zostanie wyrenderowany w darmowym formacie komiksowym

Życie jest dziwne Wróci z nową odsłoną we wrześniu przyszłego roku z Deck Nine Games (Life is Strange: Before the Storm), po tym, jak Dontnod Entertainment odeszło od tworzenia sagi. Jednak franczyza science fiction i dramatu dla nastolatków zawsze była łączona z innymi mediami, aby poszerzyć swoje historie. W tym sensie zostało to potwierdzone Life is Strange: True Colours będzie miało wprowadzenie w darmowym formacie komiksowym. Tak też zrobił znany Portal Eurogamer, który podał pierwsze szczegóły dotyczące tego nowego tomu oraz warunki, na jakich można go było otrzymać bezpłatnie.

Life is Strange: True Color Cover. Źródło: Eurogamer

Komedia, która nie ma jeszcze ostatecznego tytułu, zostanie z tej okazji wydana przez Titan Comics Dzień bezpłatnego komiksu, Inicjatywa mająca na celu promocję czytelnictwa komiksów poprzez rezygnację z kopii nowych dzieł medium. Wydarzenie odbędzie się w dniu 14 sierpnia To będzie w 2021 roku i będzie dostępne (wg Strona internetowa Inicjatywa) w różnych sklepach fizycznych na całym świecie. Czekając na więcej szczegółów w miarę zbliżania się daty, wydaje się, że nikt nie powinien pozostać bez prequelu Life is Strange: True Colours lub któregokolwiek z 50 komiksów, które wezmą udział w tej komiksowej imprezie.

Kolekcja Anunciado Life is Strange Remastered

Pojawi się prequel Life is Strange: True Colours Dwie różne historie. Pierwsza skupi się na Steve Gingrich, Postać, która pojawiła się już przed burzą i zrobi to ponownie w prawdziwych barwach. Opowie swoją historię między każdą z gier, a pojawią się również postacie takie jak Max i Chloe. Z drugiej strony druga historia będzie miała rolę głównego bohatera Alex Chen, Główna bohaterka True Colours, opowie o życiu młodej kobiety przed przybyciem do Haven Springs, gdzie odbędzie się nowa odsłona serii stworzonej przez Dontnod, a teraz w rękach Deck Nine Games.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *