Tryb Whatspp Grinch: Jak zainstalować go na urządzeniu z Androidem, jeśli jesteś przeciwny Bożym Narodzeniom? Kroki z dodatkową aplikacją

Tryb Whatspp Grinch: Jak zainstalować go na urządzeniu z Androidem, jeśli jesteś przeciwny Bożym Narodzeniom?  Kroki z dodatkową aplikacją

opublikowany


Tryb Whatspp Grinch: Jak zainstalować go na urządzeniu z Androidem, jeśli jesteś przeciwny Bożym Narodzeniom? | Reutera

Jedną z najczęściej używanych aplikacji do przesyłania wiadomości błyskawicznych na świecie jest WhatsApp. Oprócz tego przypadku Oferuje wiele przydatnych narzędzi, Pod koniec tego roku Możesz korzystać z trybu Grinch w tej aplikacji, jeśli nie podzielasz emocji związanych z datami urodzin i chcesz je ogłosić.

Jaki jest status Grincha na WhatsApp?

Tryb Grinch składa się z różnych elementów, takich jak zdjęcie, klawiatura telefonu i motyw WhatsApp Ze zdjęciami słynnego bohatera filmowego Grinch sprzed kilku lat.

Jaką dodatkową aplikację powinienem zainstalować na telefonie komórkowym, aby uzyskać dostęp do trybu Grinch?

Na początek Będziesz musiał pobrać aplikację Nova Launcher na swój telefon komórkowy, a będziesz mógł mieć trzy obrazy Grincha w formacie kwadratowym, pionowym i poziomym.

Jak zainstalować Grinch Mode na swoim urządzeniu z Androidem? Krok po kroku

W WhatsApp musisz przejść do „Ustawień” W sekcji „Czaty” wybierz „Tapeta”. Następnie w Zdjęciach wybierz zdjęcie Grincha. Gdy skończysz, Przytnij obraz, jak chcesz.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *