Trylogia Tomb Raider jutro opuszcza sekcję darmowych gier w Epic Games Store

ten Sklep z grami epickimi Ogromna ilość gier wideo została przekazana w okresie świątecznym. Być może największym przypadkiem jest cała współczesna trylogia Jeździec grobowy, który był również dostępny przez cały miesiąc, w przeciwieństwie do innych instancji, które są dostępne tylko przez 24 godziny.

Ale oczywiście to nie będzie trwać wiecznie. Trylogia Tomb Raider jutro opuszcza sekcję darmowych gier w Epic Games Store. Jeśli jeszcze o tym nie wiesz lub masz zablokowane karty, nie martw się, masz jeszcze jutro do godziny 17:00 (UTC+1) na dodanie tych trzech gier do swojej osobistej biblioteki.

Filtruj wszystkie darmowe gry z Epic Games Store na Boże Narodzenie

Ostatni tytuł trylogii, Shadow of the Tomb Raider, został wydany w 2018 roku na konsole Xbox One, Ps4, Microsoft Windows, macOS i Google Stadia, a jego opracowaniem zajął się Eidos Montrèal, który niedawno był odpowiedzialny za udostępnienie światu gier wideo . Do Strażników Galaktyki.

Trylogia Tomb Raider jutro opuszcza sekcję darmowych gier w Epic Games Store

Możesz kupić trylogię Tomb Raider, klikając poniższy link na Sklep z grami epickimi.

Przeżyj najważniejszy moment w Lara Croft. W Shadow of the Tomb Raider Lara musi opanować zabójczą dżunglę, podbić przerażające grobowce i przetrwać najciemniejsze godziny. Próbując powstrzymać katastrofę Mayi, musisz zostać złodziejem grobowców, którym powinieneś być. Walcz o przetrwanie – rządź dżunglą, aby przetrwać. Eksploruj podwodne środowiska wypełnione zagłębieniami i głębokimi systemami tuneli. Bądź jednością z dżunglą: Lara musi ją wykorzystać, by atakować i ukrywać się jak jaguar, strasząc wrogów. Odkryj przerażające grobowce pełne śmiercionośnych zagadek, do których dotarcie wymaga zaawansowanych technik. Odkryj żywą historię – Odkryj ukryte miasto i odkryj największy obiekt w historii Tomb Raider.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *