Trzech nowych graczy potwierdzone


Trzech najlepszych tenisistów oficjalnie dołączyło do imprezy Perla Tapatia. W tym, czym będą finały AKRON WTA Guadalajara 2021, Komitet Organizacyjny potwierdził udział Polki Igi Świątek, Hiszpanki Garbiñe Muguruzy i Hiszpanki Pauli Badosa.

Po tym, jak światowa numer jeden w miniony weekend, Australijka Ashleigh Barty, potwierdziła swoją rezygnację z rywalizacji w Guadalajarze, otwierając drogę innym tenisistom do wzięcia udziału w wielkim wydarzeniu, a już siedmiu potwierdzono, że weźmie udział w finałach AKRON WTA.

Djokovic i Miedwiediew prowadzą do finałowego etapu Pucharu Davisa

w ten sposób, wiek ŚwiątekI Garbina Muguruza i Paula Badus Dołącz do najlepszych graczy, takich jak Arina SabalenkaI Barbora KrijikovaI Karolina Pliskova I Maria pijany Aby wziąć udział w trybie dla singli, do rozstrzygnięcia pozostało tylko jedno miejsce w turnieju, który zakończy sezon WTA w Guadalajarze.

Z drugiej strony w trybie deblowym w Birla Tabatia rywalizowało tylko pięć drużyn. Wyróżniają się pary składowe: Barbora Krejcikova i Katerina Siniakova, a także Shuko Aoyama i Ena Shibahara.

Inne pary, które przyjadą, aby pokazać swoje talenty w Guadalajara, będą Hsieh że to-wi I Elise MertensI Nicole milishareSanchez I demi Szopa, i wreszcie Samantha Stosur z Zhang Shuai, a tylko trzy pozostałe zespoły zostały potwierdzone.

Metry kwadratowe

Wątki

  • Tenis ziemny
  • Guadalajara Open Tennis Championship

Przeczytaj także

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *