Trzech zawodników Jaca Ice Club zostało powołanych na Mistrzostwa Czterech Narodów do lat 18

Trzech zawodników Jaca Ice Club zostało powołanych na Mistrzostwa Czterech Narodów do lat 18

Neria Jimenez, Noah Santoro i Paula Marina, napastnicy Jaca Hilo, zostali powołani przez hiszpańską drużynę hokejową do rywalizacji w Mistrzostwach Czterech Narodów w kategorii kobiet U18. Które odbędą się w Jacka Ice Pavilion od 10 do 12 listopadapo zaplanowanej koncentracji w dniach 8–9 tego samego miesiąca.

Ponadto Jacques Raúl Libana będzie pełnił funkcję dyrektora fizycznego w sztabie technicznym drużyny narodowej.

Jaca Ice Club nadal może być nadreprezentowany w drużynie kobiet U18, gdzie w rezerwach znajdują się obrońcy Julia Herrero i Mirta Giménez. A także bramkarz Una Perez, który w tym sezonie opuścił Jackies i przeniósł się do Txuri Ordenz San Sebastian.

Podczas Czterech Narodów Hiszpania zmierzy się z Islandią (piątek 10 listopada), Wielką Brytanią (sobota 11) i Polską (niedziela 12). W zeszłym roku hiszpańska drużyna – w składzie Julia Herrero, Nerea Jimenez i Paola Marina – zwyciężyła w tych zawodach, których poprzednia edycja odbyła się w Poznaniu.

Wśród dwudziestu, którzy zostali wezwani Jest 6 zawodników z Majadahondy, 4 z Huarte i 3 z Hilo Jacka. Te trzy drużyny stanowią znaczną część trzonu drużyny, z której wspomnieliśmy także 2 zawodników z Barcelony, 2 z Puigcerdy, 2 z Txuri Ordin i 1 z Valdemoro.

Tradycyjnie zaproszona jest drużyna do lat 18 Zastrzega się możliwość zmian ze względu na kontuzje i decyzje personelu technicznego.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *