Trzeci biuletyn sportowy – Prensa Latina

– piłka nożna

Madryt, 17 kwietnia (Prensa Latina) Argentyński piłkarz Lionel Messi poprowadził dziś zwycięstwo Barcelony 4: 0 nad Athletic Bilbao w finale Pucharu Króla, zdobywając dwa gole. W sporze o tytuł na La Catorega w Sewilli Messi i jego koledzy z Barcelony byli nieskuteczni w pierwszej połowie, ale w drugiej od początku był odwrotnie.

boks

WARSZAWA, 17 kwietnia (Prensa Latina) Trzech z czterech Kubańczyków, którzy wzięli dziś udział w mistrzostwach świata w boksie w Kielcach, po wygranych pojedynkach awansowało do ćwierćfinału, tylko Yeslan Barrera, ważący 49 kg, nie zdołał.

Parreira, który wygrał swój debiut, przegrał 1-4 z Tai Rithyamon Saijsawangam, pozostawiając liczbę kolejnych sukcesów Antyli na poziomie 10 na początku bitwy, która zakończy się 23 kwietnia.

piłka nożna

Paryż, 17 kwietnia (Prinsa Latina) Olympique Marsylia pokonał dziś u siebie Lorient 3: 2 w wolnym czasie i utrzymał szóste miejsce we francuskiej piłce nożnej w kampanii mającej na celu zapomnienie o symbolu klubu.

Focenses pokonał jedną ze wschodzących drużyn w tym sezonie w Ligue 1 League w kontynuacji 33. meczu, z dwoma golami od weterana Dimitriego Payeta i podwójną od Hiszpana Paula Leroli, który był drugim golem w meczu po ukończeniu 90. minuty na godzinę. Velodrome Stadium.

Tenis

Monte Carlo, 17 kwietnia (Prinsa Latina) Grecki tenisista Stefanos Tsetsipas i Rosjanin Andre Rublev wezmą udział w wielkim finale 1000 Monte Carlo Masters, pokonując w dzisiejszych meczach Brytyjczyka Daniela Evansa i Norwega Caspera Rudda.

Tsitsipas, numer pięć w światowej klasyfikacji, pokonał Evansa 6-2, 6-1 w setach prostych w 72 minuty gry.